www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Samardzic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
rekao sam..a ne rekla.... Rolling Eyes
da... ima par pjesama koje valjaju ostalo sve je sra**...samo eto ljudi se pronalaze u pjesmama njegovim...pa zbog toga ga slusaju..a da imaju nekakav muzicki znacaj...nemaju...kao ni tekstovi...
sve na isti fazon....


jbg ti ga volis slusati ...ja ne..i sta sad.... Rolling Eyes
i nije lijepo da pretis ljudima ...zbog nekog koga boli uvo za tebe... Mr. Green


poslusaj njegove pesme pa ces videti da li su sr**je ili nisu...
ako su njegove sr**je ja ne znam u sta spadaju pesme od drugih pevaca Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa slusao sam ja njega i u zivo i svakako...i prije nego nesto ocijenim ili okarakterisem dobro ili lose ...to prvo pogledam ili poslusam...
meni se svidja par pjesama ...ostale mi nisu nista posebno...
ne izdvajaju se...jbg...takav je moj ukus...ti opet drugacije slusas i svidjaju ti se njgove pjesme...nismo svi isti...i svi imamo razlicite ukuse...a o tome zaista ne vredi raspravljati... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2011 7:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene jedan sasvim prosječan pjevač i previše blagog ritma i srceparajućih riječi da bih ga slušala i mogla da uživam. Na njegov koncert nisam išla mada je gostovao u mom gradu, jer sam smatrala da tih meni par poznatih i ovdje navedenih pjesama: grlica i kafanska pjevačica ne mogu da zadovolje ono što ja tražim od jednog pjevača. Nisam rekla da je loš, masa ga ljudi voli i uživa u njegovom glasu i pronalaze neke kvalitete koje ja zaista ne vidim. Svakako, to je samo moj ukus i izbor. Prosto, smatram da pjeva balade koje nisu ne mogu da svrstam ni u jednu kategoriju, ni tamo, ni ovamo, ni zabavnjak ni narodnjak, a to me uopšte ne privlači.
I kako god okrenemo i napišemo, ostaje zaista samo jedno: o ukusima u muzici i izboru ne možemo raspravljati. Svako sluša šta mu paše, a kod mene ovaj pjevač prosto ne prolazi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2011 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Za mene jedan sasvim prosječan pjevač i previše blagog ritma i srceparajućih riječi da bih ga slušala i mogla da uživam. Na njegov koncert nisam išla mada je gostovao u mom gradu, jer sam smatrala da tih meni par poznatih i ovdje navedenih pjesama: grlica i kafanska pjevačica ne mogu da zadovolje ono što ja tražim od jednog pjevača. Nisam rekla da je loš, masa ga ljudi voli i uživa u njegovom glasu i pronalaze neke kvalitete koje ja zaista ne vidim. Svakako, to je samo moj ukus i izbor. Prosto, smatram da pjeva balade koje nisu ne mogu da svrstam ni u jednu kategoriju, ni tamo, ni ovamo, ni zabavnjak ni narodnjak, a to me uopšte ne privlači.
I kako god okrenemo i napišemo, ostaje zaista samo jedno: o ukusima u muzici i izboru ne možemo raspravljati. Svako sluša šta mu paše, a kod mene ovaj pjevač prosto ne prolazi.


mora onda da slusas karleusu ako on ti ne valja? Laughing
salim se, to si u pravu da o ukusima ne treba rasparavljati Very Happy
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2011 7:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mora onda da slusas karleusu ako on ti ne valja?


Laughing Zaboga, di baš nju pronađe!!!???
Ma, jok. Toliko još nisam pala sa baglama.
Moji u kući, recimo, jako vole da slušaju Samardžića, meni to i ne smeta, samo ga ja lično sama ne slušam, jer kako sam i rekla, previše je blag i sladunjav za moj ukus. To što ja volim žestok ritam isključivo je stvar mog ukusa i izbora, a on svakako nije od onih koji mogu taj ukus da zadovolje. Ne smeta meni njegov glas i ne iritira kao neki drugi pjevači, prosto ... nisam tip ta takvu vrstu muzike.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2011 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Citat:
mora onda da slusas karleusu ako on ti ne valja?


Laughing Zaboga, di baš nju pronađe!!!???
Ma, jok. Toliko još nisam pala sa baglama.
Moji u kući, recimo, jako vole da slušaju Samardžića, meni to i ne smeta, samo ga ja lično sama ne slušam, jer kako sam i rekla, previše je blag i sladunjav za moj ukus. To što ja volim žestok ritam isključivo je stvar mog ukusa i izbora, a on svakako nije od onih koji mogu taj ukus da zadovolje. Ne smeta meni njegov glas i ne iritira kao neki drugi pjevači, prosto ... nisam tip ta takvu vrstu muzike.


pa ako volis zestok ritam zar nije lek karleusa Laughing Laughing
ma zeljko je car,znaju tvoji sta je dobro
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2011 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ma zeljko je car,znaju tvoji sta je dobro


Za čudo Božije i ja znam šta je dobro, a Karleuši ovdje zaista nije mjesto, ni inače nigdje u muzici, pa je molim te preskoči, jer pominjanje njenog imena nikako ne ide uz Samardžića i ne samo njega.
Uzgred budi rečeno, moji su penzioneri, pa im valjda godi taj ritam. Ja to još nisam. Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2011 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Citat:
ma zeljko je car,znaju tvoji sta je dobro


Za čudo Božije i ja znam šta je dobro, a Karleuši ovdje zaista nije mjesto, ni inače nigdje u muzici, pa je molim te preskoči, jer pominjanje njenog imena nikako ne ide uz Samardžića i ne samo njega.
Uzgred budi rečeno, moji su penzioneri, pa im valjda godi taj ritam. Ja to još nisam. Laughing


ne boj se i ti ces nekada biti Laughing Laughing
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2011 7:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ne boj se i ti ces nekada biti


Do tada će drug Željko već biti toliko star da će sve svoje pjesme i zaboraviti! I ako nas dvoje ovako nastavimo ima moderatori da dobiju psorijazu, a mi upozorenje.
Šalu na stranu, samo ti njega slušaj, nije on loš, a mislim da ti ipak voliš i dobri stari rok, pa ćempo se nekad naći i na toj temi u kojoj ćemo se svakako složiti! Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2011 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Citat:
ne boj se i ti ces nekada biti


Do tada će drug Željko već biti toliko star da će sve svoje pjesme i zaboraviti! I ako nas dvoje ovako nastavimo ima moderatori da dobiju psorijazu, a mi upozorenje.
Šalu na stranu, samo ti njega slušaj, nije on loš, a mislim da ti ipak voliš i dobri stari rok, pa ćempo se nekad naći i na toj temi u kojoj ćemo se svakako složiti! Laughing


zaboraviti pesme???? Shocked

ma dal si lud-a, te pesme se ne zaboravljaju
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2011 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ni znao za njega do prije koji tjedan, i onako, poslusao par pjesmica. Srednja zalost, tipican pop-pjevaccic, limunade i slicne fante od pjesmica... poslije sam se ipak oporavljao uz EKV, Azru i slican Yu-RnR 80-ih...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2011 7:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
zaboraviti pesme????

ma dal si lud-a, te pesme se ne zaboravljaju


Laughing Pa ti ih nećeš zaboraviti, jer ih poznaješ, ali ja znam samo dve, a kako već pomalo matorim i senilim, nije isključeno da ću uskoro i te dvije zaboraviti! Laughing
Sa Generacijom se moram složiti, ne zato što mu želim ići niz dlaku, nego zato što slušam istu vrstu muzike kao i on.
Ponavljam, rasla sam uz ljude koji su oduvijek slušali neki žestok i jak ritam, i kada sve to spojimo sa mojim temperamentom, drugačija i nisam mogla ispasti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Zeljko Samardzic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon