www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 77, 78, 79  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2011 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

algeron je napisao/la sledeće:
Htio sam da predlozim da search bar,odnosno ono polje u koje se upisuje naziv pjesme odnosno izvodaca bude povecano.Za sada u to polje moguce je upisati dvadeset znakova(slova,brojeva,znakova interpunkcije itd)trazim ovu promjenu jer ako pokusate da ukucate sljedeci tekst npr (Zeljko Samardzic prava ljubav godine ne broji) necete uspjeti ili cete morati da ukucate samo naziv pjesme sto je i to nekad nemoguce ili samo naziv izvdjaca,nekad ovo bar meni zna da smeta jer oni ponudjeni odgovori sto izbacuje sistem tokom ukucavanja teksta ili nemaju smisla ili nisu opste povezani sa trazenim pojmom uz to sistem nekad ne prikazuje pravu pjesmu iako postoji na serveru.


Zanima me ima li kakvih pomaka ili promjena po ovome pitanju ?
Izvinite sto sam dosadan Smile


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2011 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo smo povecali limit pa cemo pratiti sta se desava, ako bude bilo problema, moracemo da ga vratimo na staro.

Sve najbolje!

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2011 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Funkcionise savrseno, ne dirajte nista Wink
 
Dihtung
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 2:57 pm    Naslov poruke: Sortiranje pesama Na vrh strane Na dno strane

Poz

Zanima me da li bi postojala mogucnost da se uvede sortiranje pesama koje su se najvise downloadovale da budu na vrhu stranice i da se sortiraju ka dole?

Tako je mnogo vise preglednije da ko nije u toku sa pesama da zna sta je hit i koje su pesme popularne za download.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2011 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda tako nesto napravimo za kategoriju *Novi razni hitovi*, hvala na predlogu Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2011 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad vec pricate o brojacima, bilo bi zanimljivo da pored svakog korisnika stoji i koliko je pjesma download-ovao, nesto kao sto je reputacija na Vbulletin forumima, da se tako odradi i ovdje samo umjesto onih kockica da stoji broj skinutih pjesama ili na profilu da se uradi posebna tabela gdje bi pisalo koliko ko ima skinutih pjesama i samim brojem skinutih pjesama da se dobije neki rank kao sto se dobija rank za odredjen broj postova na forumu.I uz to da se odradi na pocetnoj strani lista top10 download-era. Zivo me zanima ko bi bio na prvom mjestu Smile a i pomoglo bi u aktiviranju korisnika, svi bi htjeli da imaju vise download-a, vise skidanja pjesama veci broj klikova na reklame to jest banere pa vi vidite kome ide na korist. Smile
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2011 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak za sada tako nesto necemo prikazivati javno ali mogu da vam kaze da od kada brojimo download za svakog korisnika... na prvom mestu je clan sa 223 245 download-a, dok je na drugom clan sa 191 389 i na trecem clan sa 91 102. Ispod njih su clanovi sa manje od 50 000...
Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2011 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan predlog... da li je moguce da ovaj sajt bude prilagodjen i za mobilne telefone, ja cesto idem na facebook preko mobilnog, a sa ovog sajta mogu nesto da procitam ako ga prvo potrazim na google-u, ali ne mogu da se ulogujem preko mobilnog telefona...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Jankooo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2011 3:06 pm    Naslov poruke: HITOVI MESECA Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi dobro da se na sajtu moze videti najtrazenije pesme odredjenog meseca,tako ako neko zna da li bi to moglo da se realizuje neka se potrudi.
pozzz
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2011 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
Jedan predlog... da li je moguce da ovaj sajt bude prilagodjen i za mobilne telefone, ja cesto idem na facebook preko mobilnog, a sa ovog sajta mogu nesto da procitam ako ga prvo potrazim na google-u, ali ne mogu da se ulogujem preko mobilnog telefona...


Slazem se mada ja mislim da je ovo ipak stranica gde se snima muzika vise nego sto se diskutuje ( da budemo iskreni ) tako da ne vidim koliko bi ovo bilo korisno.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2011 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za vas, al ja mogu da udjem normalno na ovaj sajt, i da se ulogujem, i da napisem poruku, sa telefona...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2011 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodjer... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 77, 78, 79  sledeća
Strana 78 od 79

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon