www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nauci se ljubiti :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 8:16 pm    Naslov poruke: Nauci se ljubiti :) Na vrh strane Na dno strane

Evo za one koji to jos uvijek nisu ucinili da im ne bi uvijek govorili uzmite soljicu i stavite fildzan i vrtite jezikom po njemu Mr. Green


Kako se ljubi

Svako od nas je sa nestrpljenjem očekivao svoj prvi poljubac i ma koliko ga želeo, u najmanju ruku se i isto toliko i bojao. Plašimo se da li ćemo ispuniti očekivanja partnera, da li ćemo umeti da se poljubimo. Pogotovo u tim godinama strah od neuspeha je izražen jer je vrlo često praćen ismejavanjem svojih vršnaka. Pa, kako se ljubi?

Dobar poljubac može jako uzbuditi i uzrokovati velike stvari u spavaćoj sobi. Suprotno, loš poljubac može uništiti šanse za seks i pre nego što se stvari počnu razvijati. U ovim jednostavnim tačkama ćemo otkriti kako se neodoljivo ljubiti.

Kreni polako, a zatim navali

Pri prvom poljupcu smo u iskušenju da se odmah počnemo žestoko ljubiti, da na taj način izrazimo sve osjećaje u poljupcu koji topi usne, ali prežestoko navaljivanje u startu može odbiti partnera. I stvarno, erotičnije je početi polako i nežno pojačavati strast. Poput paljenja vatre, u početku treba jedna iskra. U zavisnosti od raspoloženja, dovoljno je nekoliko sekundi da se plamen razbukta.

Prvo usne, zatim jezik

Neka usne budu opuštene i malo razdvojene kada dotaknu partnerove. Ne zabadajte odmah jezik u njena/njegova usta.
Prvo neka vam jezik lagano pređe preko partnerovih usana, pa pričekajte da zaželi još. Ako odgovori dodirivanjem vašeg jezika svojim, smatrajte to pozivom za ulaz, neka vam pokreti jezika budu instinktivni i dinamični; nemojte ga odrveniti, ali nemojte ga ni pustiti da paluca.

Ostavite prostora za disanje

Uvek budite sigurni da partner može da diše. Izbegavajte doći u poziciju da vam se nosevi zatvore, pa da ostanete bez vazduha. Ne zaboravite disati dok se ljubite; možete diskretno udisati i izdisati kroz nos, iako su vam usne spojene.

Dajte i primajte

Ljubljenje je poput plesanja sa partnerom; morate biti s njim u pokretu, osećati i paziti na ritam, pokrete i raspoloženja. Najbolje ljubljenje ima obeležje napred – nazad. Pokušate nešto i pratite kako na to odgovara, glasom ili ustima. Ako mu se sviđa, nastavite i produbite, a ako ne, pratite malo njegove pokrete.

Koristiti pljuvačku u granicama

„ Žvalavljenje“ je samo izraz. Vaša ljubavnica ne želi puna usta vaše pljuvačke. Navlažite jezik i usne samo toliko da su podmazani, da usne lako klize uz njene. Niko ne voli poljupce koji su presuvi ili premokri i klizavi.

Grickati nežno

Nežno zubima grickati ili potezati partnerove usne može biti vrlo seksi ako se radi pažljivo.
Rubovi zuba mogu biti oštri na osetljivom tkivu usnica i usta. Uzmite partnerovu donju usnu i nežno je sisajte između otvorenih zuba. Zatim zubima lagano stisnite usnu. Ne ugristi! Ne želite valjda krv!

Koristite ruke

Koristite ruke tako da dodirujete partnera prativši ljubljenje. Milujte ga po licu, ušima, zadnjoj strani vrata i kosi. To je vrlo romantično. U zavisnosti od položaju, možete raditi i više stvari, ali ne koristite poljupce kao način odvlačenja pažnje, da bi ga zgrabili za grudi ili guzu. Polako napredujte i istražujte.

Manje je više

Neki od najseksipilnijih trenutaka pri ljubljenju nastaju kada vaše usne jedva dodiruju partnerove. Pokušajte to. Pomerite glavu unazad, zastanite na trenutak i pogledajte ga u oči dok lagano češete svoje usne o njegove. Ako radite pravilno, to može delovati na nju kao da je celi svet zastao i on će se izgubiti.

Koristite usta za zavođenje

Koristite jezik i usne da podstaknete partnera da poželi još više. Ljubljenje treba govoriti: „Ovo je samo maleni dio onoga što mogu dati“. Mnoge žene prosuđuju muškarca kakav će biti u krevetu po tome kako se ljubi: može biti osećajan, pažljiv, a ako se strastveno ljubi, znači da je eksplozivan u krevetu; ako je napastan ili mokrog poljupca, znači da je mućak u krevetu. Ako se možete pozitivno iskazati pri ljubljenju, začas ćete se naći zajedno u krevetu.

Izvor: stetoskop.info



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 25, 2009 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sudeći po naučnim istraživanjima, muškarac koji ljubi svoju ženu svakodnevno živi 5 godina duže... Mr. Green
A evo i par praktičnih saveta:

Poljubac je najčešće pokazatelj simpatija, nežnosti, i dopadanja. To je svojevrsno obećanje sreće, jedan novi početak. Prvi poljupci daju prostora za maštu, i za "leptiriće u stomaku".
Ljubljenje je proglašeno i za najbolji afrodizijak, bolji čak i od morskih i mahunastih plodova, jer pljuvačka sadrži hormon koji budi seksualnu želju. U pričama iz "1001 Noći" pljuvačka je "nektar koji može da ugasi i najveću žeđ". Mnoge prostitutke pristaju na seksualni čin, ali ne i na ljubljenje, a to da se ljubljenje smatra najintimnijim činom podupire činjenica da su usta, od svih erogenih zona, najbliža mozgu, centru mišljenja i osećanja. Nemojte se čuditi ako ste postali "zavisnik od poljubaca" (kao ja), jer prilikom ljubljenja telo luči supstance koje katkad mogu biti jače i od morfijuma, te mogu izazvati izuzetnu euforiju pa čak i halucinacije. Poljupci mogu biti erotski, romantični, nežni, prijateljski, zaštitnički, posesivni. U prvom delu Kamasutre, indijske knjige o umeću ljubavi, do detalja su opisane različite vrste poljubaca, ugriza i zagrljaja koji ljubavnike čini srećnim i upućuju ih u uživanje.
U raznolikosti poljubaca leži i njihova lepota, pa za svaku emociju koju hoćemo da ispoljimo postoji i odgovarajući poljubac.
Prijateljski poljubac - Poljubac u obraz kojim nekome pre}utno pokazujemo da nam se sviđa.
Eskimski poljubac - Da biste nekome poklonili ovakav užitak nežno protrljajte nosem o nos.
Poljubac u prste - Jagodice prstiju su vrlo osetljivi delovi tela, prepuni nervnih završetaka. Možete ih ljubiti i sisati, ali nemojte se začuditi ako vaš partner, nakon ovakve stimulacije, bude želeo nešto više od ljubljenja.
Leptir - Na samo par milimetara udaljenosti od partnera otvarajte i zatvarajte oči dodirujući partnera trepavicama, treptaji će ga pogoditi pravo u srce.
Poljubac u stopalo - Vrlo romantičan i erotičan gest, ali nekome može smetati jer je ljubljenje stopala oduvek bio pokazatelj poniznosti i inferiornosti onoga ko ih ljubi.
Poljubac u čelo - Majčinski poljubac prepun nežnosti koji vraća bezbrižnost detinjstva. Žene uživaju kada im njihov partner pokloni ovakvu nežnost, jer se nakon nje osećaju voljeno i zaštićeno.
Francuski poljubac - Ljubljenje jezikom, raširenih usana. Ovakvim poljupcem razmjenjujete dah, izvor života, i hormone putem pljuvačke. Zbog toga je francuski poljubac, takozvana "žvaka", intiman i akterima pruža izuzetnu seksualnu stimulaciju.
Poljubac u ruku - Džentlmeni starog kova, kao i oni koji bi želeli tako da se prikažu, prilikom pozdrava nežno dotaknu žensku šaku.
Poljubac sa udahom - Dok se ljubite udahnite vazduh iz partnerovih usta, jer, kako se kaže, partneri koji razmene dah ostaće zauvek zajedno.
Sisanje i grickanje usana - Dok ljubite svog voljenog pažljivo usisajte njegove usne. Ovaj poljubac može da bude veoma uzbudljiv, pod uslovom da ne preterate u svojim strastima. Ne zaboravite da to što grickate i sisate ne može nanovo da izraste - stoga čuvajte usne svog partnera. Da neko želi da mu bolno osakate usne stavio bi ih u vakumski usisivač a ne u vaša usta.
Poljubac u vrat - nežno poluotvorenim usnama i jezikom prelazite preko partnerovog vrata. Posebnu pažnju posvetite donjoj strani uha koja se spaja sa kožom lica.
Poljubac u razgovoru - Ako ljubite partnera dok vam on nešto objašnjava to može i vama i ostatku sveta delovati veoma simpatično, ali pripazite, niko ne voli da mu zapušavate usta dok pokušava nešto da vam kaže.
Poljubac u oko - Držite partnerovu glavu s obe ruke i polagano je mičite u smeru u kom želite da ide vaš poljubac. Nežno poljubite partnera u zatvorene očne kapke, a potom ga privijte na grudi i čvrsto zagrlite.

"Francuski" poljubac stavlja u pogon čak 29 mišića! Jedan običan poljubac izaziva reakcije od korena kose pa do vrhova nožnih prstiju, navalu adrenalina u krvi, ubrzavanje pulsa sa 70 na 150 otkucaja u minutu... Tako se prilikom samo jednog poljupca izgubi oko 12 kalorija, ali često ljubljenje ubrzava metabolizam te se kalorije tope same od sebe. Poljubac deluje kao vakcina ili lek zato što prilikom ljubljenja razmenimo 9 mg vode, 0,18 g organskih materija, 0, 711 mg masnih materija, 0, 45 mg soli i više od 250 bakterija.
U svakom poljupcu ima dosta prirodnih anitbiotika, dugotrajno ljubljenje ojačava imunitet, a mozak u toku ljubljenja luči supstancu koja smanjuje bol tj. deluje kao anestetik. Neki lekari preporučuju ljubljenje jer se razmenom mikroba potpomaže varenje.
Međutim, kako su otkrili naučnici sa Univerziteta Lafajet u Pensilvaniji, ljubljenje utiče i na nivo hormona koji su odgovorni za stres i sreću. Naučno je potvrđeno da svi parovi koji razmenjuju strasne poljupce osećaju uzbuđenje, ali i psiho-fizičko opuštanje kao rezultat niza hemijskih procesa u organizmu. Istražvanje je pokazalo da ženama treba malo više od samog poljupca kako bi se dogodila ista hemijska reakcija kao kod muškaraca. Ako je verovati naučnicima, ženama osim poljubaca treba i romantična atmosfera, muzika, malo erotike ili nešto slično.
Na istraživanju je radio tim profesorke Vendi Hil. Ispitano je 15 parova, kod kojih je utvrđeno da poljubac u usta utiče na hormon kortizol i oksitocin. Ljubljenje prouzrokuje pad kortizola, horomona stresa kako kod muškaraca tako i kod žena, dok nivo oksitocina, "hormona sreće", raste samo kod muškaraca.
"Ova studija pokazuje da je ljubljenje mnogo kompleksnije nego što se mislilo", rekla je profesorka Hil.
Naučnicima još uvek nije jasno kako dolazi do takve hemijske reakcije u ljudskom telu, ali veruju da je podstiču feromoni, koje telo ispušta kako bi seksualno privuklo drugu osobu.
Najosetljivija mesta za poljupce, na ženskom telu su: vrat, uši, usne, grudi, perineum (oblast između vagine i anusa), klitoris, zadnji deo kolena, unutrašnjost ruku, butina i dlanova. Muškarci najviše uživaju kada osete usne na svojim usnama, jeziku, čelu, vratu, ušima, bradavicama, pupku, kukovima, prstima, leđima (zapravo, kičmenoj moždini), unutrašnjem delu butina, nožnim prstima, i genitalijama.

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvenkapa Bre je napisao/la sledeće:


"Francuski" poljubac stavlja u pogon čak 29 mišića! Jedan običan poljubac izaziva reakcije od korena kose pa do vrhova nožnih prstiju, navalu adrenalina u krvi, ubrzavanje pulsa sa 70 na 150 otkucaja u minutu...


Embarassed Embarassed Embarassed

Obožavam french kiss Embarassed Istina je ovo što piše.
Wink
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se sećam kad smo nekoj drugarici delili savete da napuni čašu vodom, da sipa malo graška u nju i onda da jezikom lagano 'juri' taj grašak po čaši i tako će da nauči da se ljubi Laughing Laughing Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
Ja se sećam kad smo nekoj drugarici delili savete da napuni čašu vodom, da sipa malo graška u nju i onda da jezikom lagano 'juri' taj grašak po čaši i tako će da nauči da se ljubi Laughing Laughing Laughing


Jel ste se vi nekad ljubile Question Question

Njen jezik pre nađe moj Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znala sam da ćeš da me citiraš.

Kako misliš, između sebe ili sa momcima da li smo se ljubile? Laughing Laughing Laughing

Uostalom, pokušaj i ti to sa čašom, možda naučiš da se ljubiš. Cool Razz

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

+
ja nisam imala pojma da se ljubim,
ali prilikom prvog poljupca koji je bio toliko divan i nežan, odjednom sam znala kako se to radi i sve je bilo kao iz bajke.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
MalenoFL23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2009
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 6:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je bas smesno sto je jedna devojka rekla oko graska jer sam i ja to isto cula haha
poljubac je jako poseban jako vazan za pokazivanje osecanja
 
sanjagb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 17, 2011 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se zaljubila u jednog decaka ali ne smem da mu to kazem ... Za to cemo lako ... Ali taj cuveni prvi poljubac me zanima kako i sta treba raditi .. ? Molim vas za pomoc! Rolling Eyes
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 17, 2011 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo suti i zazmiri... Laughing Laughing Laughing i radi sto i tvoj decko... Wink

u moje vreme su obicno momci bili ti koji su trebali da znaju sta da rade...Rolling Eyes
a sad se sve izvitipoerilo... Evil or Very Mad momci valjda nemaju vremena.. moraju da briju noge..
da se farbaju...i tako to... Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
oljica-lolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jul 2011
Poruke: 51
Mesto: Jadransko more

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2011 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj sto volimm poljupceee Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
"Ljubav !
Čitava knjiga u jednoj riječi,
cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,
grom u jednom dodiru,
hiljadu godina u jednom trenu."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2011 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da radim samo ono sto znam dobro da radim..
recimo da se ljubim, milujem i tako to sto ide uz to ... Wink
ostalo me nista ne zanima... Confused samo ...zao mi...sto morah prestati tudje cure da ljubim..
a ostalo ih je neljubljenih jos toliko mnogo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Nauci se ljubiti :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon