www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

yuga19 traži
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
yuga19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 5
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 06, 2008 1:02 pm    Naslov poruke: yuga19 traži Na vrh strane Na dno strane

Sasa Curcic - Grand Cherokee 4.2

Zamolio bih nekog ako bi mogao da mi pomogne da nadjem ovu pesmu,ali originalnu verziju, ne sa youtubea. Hvala unapred.

evo malo pomoci za pesmu grand cherokee , http://www.youtube.com/watch?v=3xLIFh-CK-w ovo je link pesme sa youtubea,mozda vam pomogne ovaj link



Edit by ~SonicLady~: promenjen naslov teme


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 06, 2008 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavi e-mail Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
yuga19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 5
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yuga89@hotmail.com Very Happy
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da pesmu u originalu peva Damir Handanović, još uvek nisam našla mp3 ali možda ovaj podatak pomogne nekom drugom članu...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
yuga19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 5
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ni taj podatak ne pomaze nista sto se downloada tice i pronalazenje pesme, inace pomoglo mi je jer sam kontaktirao izvodjaca preko e-mail-a...videcu da li ce neko da mi odg. ,ako neko u medjuv remenu nadje nesto, neka javi. Hvala SonicLady na ovim podacima.
 
yuga19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 5
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi strana verzija pesme ko ti to baje od Jelene Karleuse
 
Davidvsh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Okt 2009
Poruke: 1
Mesto: Vrsac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 17, 2009 12:51 am    Naslov poruke: plssss Na vrh strane Na dno strane

yuga evo ja nakon godinu dana jos uvek ne mogu da nadjem ovu pesmu... probao sam da nadjem Damira Handanovića preko facebook-a ali ne vredi...jer te je kontaktirao ??? ae ako su uspeo da nabavis original verziju molim te javi mi... uostalom evo ti moj mail ...djarmafatj@live.com pa mozes odma i da je posaljes ako je imas, ako ne jbg..unapred zahvalan! Smile
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 17, 2009 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zdravo, Davidvsh! Smile Tvojoj poruci nije mesto ovde, vec u Inbox-u clana yuga19. Idea Necu je brisati jer vidim da si tek stigao "u nas kraj", ali ti savetujem da se pre nego sto sledeci put nesto napises konsultujes sa Pravilnikom, ali i pravilima koja vaze u podforumima u kojima budes zeleo da pises. Wink Inace, privatne poruke mozes pisati tek nakon 20 postova na sajtu, i do njih mozes doci vrlo lako u mnogobrojnim temama u kojima se nasi clanovi druze i zabavljaju. Smile

Dobrodosao na www.domaci.de! Cool

_________________
 
ilija_srb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2011 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazim i ja ovu pesmu, ceo internet sam precesljao... ako neko ima molim vas posaljite!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> yuga19 traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon