www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Postanak Svemira
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~
::  
Autor Poruka
lukawar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 39

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Big Bang je po meni jedna od najjačih teorija koje je teško povrgnuti. Ma što drugi rekli. Mislim da je tako sve nastalo. nuklearna eksplozija

 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zapitajmo se, ako se neka materija sastoji od nekog atoma, od cega je nastao atom?
ako je zemlja nastala od prasine kako je nastala prasina? kako je nastao vodonik (navodno od koga je nastala ta prasina)
sta je stvorilo taj vodonik?
od cega je covek nastao, od majmuna, a od cega majmun?
razlozite zemlju, koliko su to mala zrnca i kako su nastala?
da li je kosmos zaista beskonacan ili ima kraj?!



[Edit by coco_bill: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se nekad zapitam. Šta je bilo, prije nas, prije velikog praska(ako se uopšte i desio) ... Kako smo nastali...???Hah. Najlakše je vjerovati u Bibliju.
 
vladimir_83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lukawar je napisao/la sledeće:
Big Bang je po meni jedna od najjačih teorija koje je teško povrgnuti. Ma što drugi rekli. Mislim da je tako sve nastalo. nuklearna eksplozija


Ako je tako sve nastalo, sta je bilo pre toga...nista Confused ...Big Bang ne objasnjava nista, jer svaki takav odgovor radja novo pitanje i tako u beskraj...sto nas dovodi do toga da svemir nema pocetak ni kraj, da je uvek bio, uvek postojao...kada to kazem mislim na svemir kao sredinu u kojoj se stalno nesto odigrava, (zvezde, crne rupe, planete, magline se radjaju i umiru, svemir se smanjuje, skuplja, siri ili sta vec) ali ono u cemu se se to odigrava ostaje VECNO..nazovi to Bogom, Energijom, pozornicom, sam izaberi...nesto postoji... Very Happy
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecita neresiva misterija,a nama ostaje samo da sa uzbudjenjem mastamo o tome,a svacija teorija je podjednako daleka od istine.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~ -> Postanak Svemira Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon