www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ima li svemir kraj?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~
::  
Autor Poruka
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kazu da je svemir beskonacni prostor, pogledajte dokumentarnu emisiju koju je napravila televizija BBC zove se BBC Spaces, naucnici su pri kraju pravljenja mape svemira...ima jos mnogo zadivljujucih informacija...

 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" Samo su dvije stvari beskonacne svemir i ljudska glupost samo sto za svemir jos nismo sigurni " - Albert E.
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je pitanje na koje nikada necemo dobiti tacan odgovor. Ja sam misljenja da tamo negde postoji kraj, kao i druga ziva bica, koja su slicna nama, koja nas mozda i u ovom momentu kontrolisu.

_________________
Mil-KG
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene najviše kopka ono, ako se vasiona širi, šta je izvan granice širenja...
(kad sam bio mali mislio sam da su to cigle Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cudno je sve ovo... nazalost, mi ljudi, kao inteligentna bica smo na apsolutnom pocetku evolucije... tako isto smo na samom pocetku istrazivanja svemira. Tek smo pre nekoliko vekova poceli da se intersujemo za svemir. a tek polovinom proslog smo poceli konkterno nesto da radimo na tom polju... tako da se za sada sva istrzivanja svemira svode na suvu filozofiju... sto je inace pocetak istrazivanja bilo koje stvari... cak dosta toga iz fizike ne poznajemo dovoljno... svi naucnici i filozofi bi se slozili kako covek nista ne zna o svemiru...
ono sto sam ja cuo, video i procitao o svemiru je kreiralo neko moje misljenje o toj temi... koje me tera na jedno dublje i ozbiljnije razmisljanje...
ja mislim da svemir siri i skuplja, tj. konstantno oscilira... granica svemira se cas priblizava i udaljava... iz nase perspektive je ta granica negde beskonacno... svemir je jedan zivi organizam koji se sastoji od materije i energije... te dve stvari konstantno menjaju oblik i nikada ne nestaju. sad me ovo navodi na razmisljanje na temu kako je ovo sve pocelo tj. nastalo... ali je off topic
vise verujem u to, da ce jednog dana da nas posete neka inteligentna bica iz neke galaksije i da ce nas malo vise uputiti o toj nauci nego da cemo mi nesto vise otkriti o svemiru... bar do tog momenta Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zapitala sam se to par puta, ali ne volim da razmisljam o necemu o cemu stvarno pojma nemam...
A i ta tema mi je nesto totalno... Uh... Rolling Eyes
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

recimo da niko ne zna odgovor, ali probajmo malo da razmislimo o tome. zanimljivo je

[Edit by Coco Bill: Cupakabra, spojio sam duple teme. Trebala si da proveris da li slicna postoji i u temi "Svemir"] Wink

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, o tome sam razmisljao par stotina puta i nikako ne mogu da nadjem razuman odgovor.
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao i ja sto vise razmisljam, sve vise ludim po tom pitanju...
sta ako svemir ide u krug? onda nema kraj...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Re: ima li svemir kraj? Na vrh strane Na dno strane

cupakabra je napisao/la sledeće:
probajte da razmislite ima li svemir kraj? ako ga ima gde je? i da li nesto ima iza svemira?! ako je semir ogranicen onda u cemu on stoji


JOooojjjjj samo ne to pitanje Laughing Laughing kad počnem militi o tome zavrti mi se u glavi Laughing Laughing Laughing Laughing Bolje živeti na Zemlji i ne razmišljati o tome 8) Laughing

_________________

 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo je covek ogranicen,sve jedno da li je sa BBC-a ili neko drugi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~ -> ima li svemir kraj? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon