www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ima li života na Marsu?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 1:10 pm    Naslov poruke: Ima li života na Marsu? Na vrh strane Na dno strane

Stena, vanzemaljac ili nešto treće? NASA je sa crvene planete dobila na hiljade fotografija. Da li je reč o steni ili vanzemaljcu koji hoda nizbrdo?

Slike koje nam stižu sa Marsa možda same govore, mada bi, po oceni skeptika, to mogla biti samo stena neobičnog oblika.

"Spirit", kosmičko vozilo Američke Nacionalne svemirske agencije (NASA) za istraživanje Marsa poslalo je pre četiri godine fotografije površine crvene planete i naučnici su u početku bili razočarani, jer na njima nije bilo znakova života.

Međutim, ljubitelji kosmosa i naučne fantastike su uvereni da postoji više od onoga što oči mogu da vide i posle višegodišnjeg proučavanja fotografija uočili su nešto nalik na vanzemaljca koji hoda nizbrdo. Pretpostavlja se da će otkriće stvorenja koje šeta po površini planete pojačati interesovanje za našeg najbližeg suseda među planetama.

Fotografije pronađene na kineskom veb-sajtu sada izazivaju veliko uzbuđenje.
"Ove slike su zadivljujuće. Nisam mogao da poverujem svojim očima kada sam ugledao nešto nalik na golog vanzemaljca koji trči po Marsu", kaže jedan od zagriženih ljubitelja osmatranja zvezda.

"Spirit" koji je lansiran 2003. sada započinje četvrtu godinu istraživanja na Marsu, gde zamenjuje ljudsku misiju koja bi bila suviše skupa.

Ako se radi o steni, prevelika je slučajnost da ona poprimi ljudski oblik zahvaljujući eroziji, a u suprotnom, mi više definitivno nismo sami u svemiru. ["Alo", #84]





_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Sre Feb 13, 2008 12:03 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, sto nije vanzemaljac Laughing da l' je zelen? Wink

_________________
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra Mr. Green

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne bi me čudilo da se jednog jutra probudim i ugledam vanzemaljca... Mr. Green
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eno mi ga rodjak Mr. Green nesto bas ne voli da se slika, al sad cemo bar imati sta da mu ubacimo u marsovsku licnu kartu Mr. Green Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je moguce i nista ovo nije cudno .. nadam se samo da nece biti ratova izmedju planeta Rolling Eyes

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, to je jedan od Cigana što su prodali nekoliko "marsohoda" u staro gvožđe! Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dirty_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 70
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ce ti veci NLO fenomeni od politicara na prostoru bivse Juge Laughing Laughing
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dirty_angel je napisao/la sledeće:
Sta ce ti veci NLO fenomeni od politicara na prostoru bivse Juge Laughing Laughing


Tu se slazem u potpunosti sa tobom Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivota ima svuda i na svakom mestu,samo je pitanje kojeg oblika i da li nama pojmljivo.
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2011 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad jeste postojao život na Marsu, ali sada je moguć u tragovima i to u obliku anaerobnih bakterija. Čak i da postoji tekuća voda na Marsu, sa ovakvom voma tankom atmosferom sastavljenom od azota i sumpora, sa vrlo malo kiseonika, potom sa velikom radijacijom i bez magnetnog polja kakvog ima Zemlja, složeniji oblik života je nemoguć.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2011 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mada bi, po oceni skeptika, to mogla biti samo stena neobičnog oblika.


A taj skeptik sam ja. I slažem se sa prethodnim postom. Ako i postoji neki oblik života, daleko je od onog koji ima iole ljudsko obličje ili bilo kakvu sličnost sa vanzemaljcima kako nam ih serviraju svakodnevno.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~ -> Ima li života na Marsu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon