www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja vam je uvreda najteze pala?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2010 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi je rekao da sam bila sa njim, i ako ima zenu i dete. Najvise me boli, sto mi je to rekao brat. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 16, 2010 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam slusala mnogo uvreda i sve su me povredile...
tako da sada kada bi mi neko nesto rekao...
na jedno uvo bi uslo na drugo izaslo...

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 24, 2011 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvrijedila me jedna od moderatorki ovog foruma,mada sam ja to iskulirala...
Inace sam osoba koja lako planjava,ne trpim kritike ni od sebi bliskih osoba,
pa sam se jedva suzdrzala...
Ko zna zasto je to dobro?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2011 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može da me uvredi jednino i samo osoba do koje mi je stalo, dakle meni dragi ljudi, ne? Dakle, pošto nas nama drage osobe rijetko kad uvrede, ali se ipak desi u afektu, posle im lakše oprostimo nego kada bi nas pokušao neko drugi uvrijedit. Zapamtila sam svojoj majci koja me je nazvala ''glupačom'' u jednoj svađi tada mi je to jako teško palo, no izvinila se. Wink
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2011 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, da. Crying or Very sad Zato sam i rekla da su majčine uvrede (očevi, izvinite)jedine koje se pamte i jedine koje bole. Zaista to mislim i niti jednu uvredu u životu ne pamtim kao njenu i nijedna nije nikada zaboljela, ni prije ni poslije.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2011 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ima jedno dvadesetak kom. od jedno tri cetiri osobe... svaki dan:lol: Laughing Laughing
ne znam ih napamet...al' nije to ni uvreda ono da je uvreda...vise je to ona zlonamjernost i
i ono samozadovoljavnje i obijest zbog nekih vidnih nedostataka..recimo ljudskosti...
Laughing Laughing Laughing a sad da im neko postavi nagradno pitanje od milion evra i da ih postavi na poligraf i da kazu zasto su to uradili...pali bi sto posto na tom testu...
znaci samo cista zloba.... Laughing Laughing Laughing Laughing
kontam ja njih...i meni je bas krivo sto i ja nisam takav...s?e?an... Shocked
pa da im mogu uzvratiti...ovako...to mi nedopustaju neke stvari...recimo humanost...Mr. Green
ma zafrkavam se ...sta me ima ko vredjati...niti sam primijetio da tko koga ono kulturno hebe u glavu....
a mozda me i vredjaju...hebu u glavu, samo ja to ne znam i ne primjetim....Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2011 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko me je samo puta rodjena majka uvredila. Ona kada je ljuta i besna ne bira reci, kaze sve sto joj padne na pamet i najgore u tome je sto se nikad ne izvinjava. Previse je ponosna.
Poslednje sto me je uvredilo je kada je otisla za Srbiju, pre par dana, sa mojim sestrama, umesto da je mene nazvala da mi kaze da su dobro stigle, javila je komsinici i rekla joj je da me nazove da mi javi da su dobro stigle u Bg i da je moj svekar otisao po njih.
To meje jako pogodilo, ali ne cudi me od nje. navikla sam...
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2011 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvredila me je "drugarica", pre neki dan, kada je rekla da neće da mi kaže ništa o novom dečku, jer se ja čujem sa njenim bivšim(koga inače ne bi ni upoznala da nije bilo mene i koji je moj kum) i sve mu prenosim. Shocked Rolling Eyes Ama bre koga uopšte briga za vašu vezu, koja je pukla, jer si ti ku... Uuuuh!!!! New Evil

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2015 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi je tadašnja drugarica rekla da sam glupa jer sam bila s nekim momkom

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2015 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ću ostati sam i da ću sam biti kriv za to
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 23, 2015 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam pojma... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2016 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još uvek sam kivna na jednu drugaricu koja je znala sve o meni i jednom momku u kog sam bila zaljubljena, a onda je počela da se druži sa njegovom tadašnjom devojkom. Licemerno i jadno.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Koja vam je uvreda najteze pala? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon