www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najveci problemi danasnjice
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

Najveci problemi danasnjice?
Droga
45%
 45%  [ 17 ]
Pedofilija
13%
 13%  [ 5 ]
prostitucija
0%
 0%  [ 0 ]
ubistva i samoubistva
18%
 18%  [ 7 ]
anoreksija i bulimija
0%
 0%  [ 0 ]
nesto drugo
21%
 21%  [ 8 ]
Ukupno glasova : 37

Autor Poruka
dj-death
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasao za drogu, ali rekao bih da je skoro sve ovo jednak problem Smile

 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je droga najveci problem danasnjice. Ali je pedofilija najizopaceniji!!!
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasala sam za drogu ali da se moze dati dva glasa pedofilija je isto uzasna
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasala sam za pedofiliju, po mom tu ima najviše žrtava, makar i sve ostalo spomenuto je jako veliki problem modernog svijeta pogotovo droga - izgleda mi ko put bez povratka
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je droga najveci problem danasnjice, ali i kriminal koji je u svakodnevnom porastu. Ne slazem se da je Mtv los uticaj. Smatram da je mnogo gori uticaj Grand produkcija i njoj slicne. Kada preslusamo reci pesama novokomponovanih (ne)pevacica ne treba da se zacudimo sto je sve veci broj devojaka koje nazivaju sponzoruse. Sta bi drugo i bile kada nalaze uzore u osobama koje svakodnevno gledaju i slusaju.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, skrenusmo na muziku... Very Happy

Poslusaj pesmu PMS...Nije iz granda, rock pesma a tekst je glup...Boze sacuvaj... New Evil

Uostalom ukusi su razliciti i mislim da o tome ovde ne treba uticati.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 07, 2010 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nigdje u postovima vidjela da neko navodi besposlicu i nedostatak motivacije i višak nekorisnog slobodnog vremena, koji takođe smatram jednim od velikih problema današnjice. Ne i najvećim ali svi problemi se vežu, dolaze uvijek jedan za drugim i vuku jedno drugo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 07, 2010 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja mislim da je problem u tome sto ljudi kad gledaju South Park... ne razumeju poruku koju nosi... i zato eto ti nesuglasice Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Dabex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Mar 2010
Poruke: 201
Mesto: Crna Gora,Nikšić

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 08, 2010 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalna nezainteresovanost omladine glavni je problem koji prouzrokuje najčešće ovu prvu stavku koja povlači (po mom razmišljanju) za sobom i sve ove ostale stavke,ljude treba liječiti a ne zatvarati,jer se takvim odnosom samo pravi kontra produktivan (de) efekat.Sumnjam u to da će neko izaći iz tvorze ili ludare,ako je tamo čamio par godina,normalniji nego što je po dolasku u te ustanove bio,obično bude dva puta gore stanje po izlasku iz dotičnih objekata...

_________________
Vuk dlaku mijenja ali sličice nikad...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 08, 2010 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveci problem danasnjice je - covjek.

Mada je on istovremeno i rjesenje...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2010 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glupost, nesposobnost, nestrucnost, nacionalizam, politika, nepismeni politicari,
krimogeni politicari, mito, korupcija, kriminal...opet politicari...mogu do sutra da nabrajam.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2011 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi pominju seks i prostituciju,a to su jos stari Rimljani radili i jos zesce nego danas.Zatim rat,i toga je bilo od kada je sveta.Ja bih stavio narkomaniju na prvo mesto i ako to postoji jako dugo,ipak je ona danas u strasnoj ekspanziji.Patnje koje izaziva apstinencijalna kriza,pogotovo od heroina su toliko strasne da ih ije nemoguce opisati,a tu su i mnogi drugi problemi koji nastaju direktno,ili indirektno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Najveci problemi danasnjice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon