www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Digitalni Fotoaparati
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 2:55 am    Naslov poruke: Digitalni Fotoaparati Na vrh strane Na dno strane

Bila je prije tema ali je otisla u arhivu pa evo otvaram novu.

Koje digitalne foto aparate ste koristili ili sad koristite. Evo mojih trenutnih:

Leica V-LUX 20 takodjer znan kao Panasonic Lumix DMC-ZS7

Odlican "dzepni" foto aparat, dugo sam trazio dostojnu zamjenu svojeg starog Canona i ovo je bilo najbolje sto sam nasao. Onaj B&H ducan na Manhattanu ih je imao prije no drugi ducani na svijetu. Kupio i naprosto sam odusevljen, fantasticna Leicina leca i brz procesor, puno mogucnosti. Sjajan foto aparat!

Panasonicova verzija kosta 380 dolara manje, naravo tu sam kupio (kamera je identicna osim kod high def gdje je mala razlika u korist Lumixa)




-------------

Nikon D90

Nikonov SLR, vise nego dovoljan za nas amatere. Kamera je fenomenalna, samo treba naci vise slobodnog vremena neg ga ja imam...




_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos imam Fuji FinePix F700 kojeg i ne koristim toliko cesto zbog baterije, brzo se prazni u poslednje vreme.

I moj omiljeni Panasonic Lumix FZ-50, kojeg koristim non stop. Jedino sto me se ne dopada sto ima automatski blic (flash), ne mogu da koristim kada ja hocu i sto ima malo veci sum u malo tamnijim prostorijama.

Inace, za sve ostalo, nemam nikakvih primedbi.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2011 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristio sam

Neki samsung 4MPx ne mogu da se setim imena,

zatim Nikon L4 (nisu lose slike a velika mana je sto nema zvuka pri snimanju, kao i los video snimak):


Samsung NV24HD (odlican aparat pogotovo ako ne koristite automatska podesavanja, takodje odlican FHD snimak) koristim ga kad mi treba fotoaparat koji cu moci lako da spakujem i da ne vucem dzombu od sledeceg fotoaparata Smile:


Canon Eos7D (jednom recju savrsen aparat u svakom pogledu):

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2011 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridodali smo jos jedan kolekciji.

Panasonic Lumix FT2

Njega koristimo gde god se voda nalazi, i ako nam je mrsko poneti veci aparat. U zadnje vreme najvise ga koristi moja cerkica kojoj je 4 ipo godine. Veoma interesantni uglovi i fotografije. Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
bjdarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2011
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2011 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikon i ni jedan više! Nego da li znate gde može da se vidi Nikon D400 i D4? Nekako ne mogu da nađem podatke o njima!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2011 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno koristim Canon Ixus 130IS, malo crno čudo Very Happy uz malo igrarija sa podešavanjima, pravi sasvim solidne slike za jedan compact Smile


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
bjdarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2011
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2011 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I interesuju me senyori koje koriste novi DSLR aparati?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Digitalni Fotoaparati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon