www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Estradne vesti ~ (domaća muzika)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2011 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plakala na sav glas! Katarinu Živković "ojadili" zemljaci za 700 evra, notbuk...




Katarina Živković plakala je na sav glas kad su joj na roštiljijadi u Leskovcu ukrali torbu. Pevačica je s društvom došla na manifestaciju u rodni grad i ni slutila nije da će joj se provod pretvoriti u pravu noćnu moru. Stigla je bukvalno sa svirke, pa je u torbi, uz 700 evra, imala i mnogo vrednih stvari. Veče je odmicalo, a ona se s prijateljima opuštala uz muziku i piće. Haos je nastao kad su se pojavili trubači. Poželela je da zadene koju paru, posegla za torbicom i... Neko ju je u onoj silnoj gužvi već bio pokupio sa stolice na koju ju je Kaća okačila.
"Pao mi je mrak na oči. Počela sam je tražim svuda oko sebe... Plakala sam i vrištala od muke. Prvo sam pomislila da je nečija šala, ali, nažalost, nije bilo tako. Dok sam ja igrala i veselila se, neko je iskoristio priliku da mi ukrade torbu. Unutra je bio deo mog honorara, noutbuk, nekoliko skupih parfema koje sam kupila za poklon, naočare, i ko zna šta još" ispričala nam je Katarina. Odmah je pozvala policiju i prijavila krađu, ali oni su jedino mogli da naprave zapisnik. "Dva dana nisam izlazila iz kuće nakon toga. Dobila sam bolove u stomaku na nervnoj bazi i temperaturu. Policija mi je posle dva dana javila da su mi nađeni dokumenti, što jedina dobra stvar u celoj priči" završava pevačica.



(Svet)


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2011 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhapšena Danijela Vranić




Pevačica uhapšena zbog vožnje u pijanom stanju i napada na policajce koji su pokušali da je zaustave i legitimišu

Pevačica Danijela Vranić (36) uhapšena je u nedelju uveče kod hotela "Balkan" zbog vožnje u pijanom stanju i napada na službeno lice.

Saobraćajni policajci su pokušali da zaustave Vranićevu kod Studentskog parka gde je vozeći velikom brzinom umalo svojim džipom udarila pešaka, pišu "Novosti".

Zbog nedozvoljene brzine kojom se kretala pevačica, više policijiskih vozila i desetak policajaca dalo se u poteru. Sustigli su je kod hotela "Balkan".

"Vozilo se zaustavilo, a dama u njemu se vrlo grubo obratila kolegi, spremna na svađu", rekao je jedan od saobraćajaca. "Odmah smo primetili da sa njom nešto nije u redu, odnosno da je ili pijana ili pod dejstvom droga. Na kulturan način smo je zamolili da nam pokaže dokumenta i izađe iz vozila. Ali, ona je odbila i dalje se bahato ponašajući, psujući, vičući...".

Jednog trenutka je dala gas i direktno krenula svojim vozilom na saobraćajce, da ih udari i pobegne. Kako su je sprečili u tome, Vranićeva je izašla besno iz džipa, prišla jednom od policajaca i prvo mu udarila šamar, zatim i pesnicom u lice, da bi mu na kraju, pocepala bluzu od uniforme.

Danijela Vranić je nakon toga uhapšena i privedena na saslušanje u najbližu policijsku stanicu. Na teret joj se, prema prvim nezvaničnim informacijama, stavlja napad na službeno lice i prebrza vožnja u pijanom stanju.

(MONDO)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2011 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

intervju: Neša Galija




Pevač Nenad Milosavljević otkriva da se ne bi bavio ničim drugim, kako se pravi dobra balada, i koje su nezaboravne pesme domaćeg rokenrola.

Niška Galija, jedan od najdugovečnijih bendova bivše Jugoslavije proslaviće 35 godina karijere koncertima u Centru "Sava" 22. i 23. oktobra.

Kada pogledate protekle tri i po decenije, ceo jedan životni vek, koja su Vam najlepša, a koja možda najteža sećanja na karijeru?

"Najlepša sećanja vezana su za stvaranje i život svakog albuma, a najteža ona koja nemaju veze sa muzikom. Mislim na mnogobrojne zamene teza i poistovećenje mog imena sa raznim političkim, etičkim i mnogim drugim idejama sa kojima nisam imao nikakve veze", kaže Neša Galija za MONDO.

Da li iz ove perspektive možete da zamislite da se bavite nečim drugim osim muzike? Ako da, čime?

"Ne mogu čak ni da zamislim da se bavim bilo čim drugim, za muziku i od muzike živim, jer da nije tako, naročito kada se zna da se od umetnosti u našoj zemlji teško živi, odavno bih se oprobao u nekoj drugoj oblasti".


Ljubavna pesma




Posle 20 godina, sviraćete sa Žan-Žakom Roskamom, kojeg publika pamti kao Đoleta. Kako je došlo do ponovne saradnje, i osećate li uzbuđenje zbog ponovnog susreta na bini?

"Žak je zaista bio prepoznatljiv, da tako kažem, simbol Galije. Bili smo prinuđeni da se fizički razdvojimo zbog raspada bivše Jugoslavije, pošto je njegova porodica bila u Hrvatskoj. Zajedno smo nastupili pre otprilike godinu dana u Međugorju, on dolazi na našu proslavu jubileja u Centru "Sava", i neizmerno sam srećan zbog toga".

Najavili ste da će se repertoar sastojati uglavnom od balada. Šta je, po Vama, presudno za pravljenje dobre balade i kako ona nastaje?

"U principu, balada se najteže pravi. Tanka je nit, odnosno premala razlika između lagane pesme i balade, ali sa druge strane ogromna je razlika u njihovim vrednostima. Balada ima posebno mesto kod gotovo svih stvaralaca jer tu dolazi do izražaja muzikalnost i maksimalni prenos emocije do publike i to najčešće bez obaveze da joj je potrebno razumevanje muzike. Balade su najčešće večita tajna za same autore i ja verujem da uglavnom autori nisu svesni trenutka kada one nastaju. Najčešće imaju sopstveni život kojeg postajemo svesni tek posle izvesnog vremena, praktično same balade se otrgnu od svojih stvaralaca i započinju život koji traje onoliko kolika je njihova vrednost".

Koja je Vaša omiljena Galijina, a koja balada nekog drugog izvođača i zašto?

"Od svojih bih izdvojio 'Dodirni me' i 'Gospi'. Među pesmama drugih autora izdvojio bih 'Sve će to, mila moja, prekriti ruzmarin, snjegovi i šaš' Bijelog Dugmeta, Bajaginu 'Zažmuri', 'Dođavola sve' Olivera Mandića, 'Kao ptica na mom dlanu' grupe Piloti"...



Dodirni me



Da li je u planu snimanje novih pesama ili albuma?

"Pre godinu dana smo objavili album 'Mesto pored prozora'. Sada smo zaokupljeni pripremom koncerta, pa kada prodje gužva tek tada ćemo praviti planove za dalje".

Nagrađivani ste i za muziku za desetine pozorišnih predstava. Da li spremate nešto novo na tom planu i šta?

"Poslednjih par godina nisam radio za pozoriše, nemam za sada ništa u planu, ali bih voleo da u nekom bliskom periodu učestvujem u nekom pozorišnom projektu, jer je pozorište moja velika ljubav i neiscrpan izvor inspiracije".

Radite li muziku za neke buduće filmske projekte?

"Radim muziku za dečiji film 'Vilenjakova priča' reditelja Stevana Đorđevića, koji bi trebalo uskoro da se pojavi. U pitanju je bajka koja nije ekranizovana decenijama kod nas, sa sjajnim motivima, kao poseban izazov za mene jer do sada nisam radio ništa slično", završava Neša Galija.


(MONDO - Bojana Zimonjić)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2011 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva fotografija Lukasove ćerke




Pevač Aca Lukas i njegova supruga Sonja Vuksanović, ponosni su roditelji malene devojčice, čija je prva slika dospela u javnost!

Da je beba čista desetka, kako je rekao njen tata Aca Lukas, kada se rodila 27. avgusta uverili smo se i sami kada smo videli njenu prvu fotografiju.

Beba Viktorija odlično napreduje pa je odavno premašila tri kilograma i 900 grama, koliko je imala kada se rodila, prenosi Svet.

Tatina i mamina princeza, sva u roze tonovima, je dobra beba, koja voli da spava i zaplače tek kada je gladna.




(S media)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2011 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slađa Delibašić snimila duet sa ćerkom Silvijom




Pevačica i bivša učesnica rijalitija "Parovi", Slađa Delibašić, snimila je duet sa svojom starijom ćerkom Silvijom.

Posle pesme koju je nedavno snimila sa Ivanom Gavrilovićem, pevačica Slađana Delibašić rešila je da uradi još jedan duet, ali ovoga puta sa svojom ćerkom Silvijom.

Njih dve su snimile pesmu pod nazivom "Unikat",a kako će zvučati duet majke i ćerke saznaćemo za nekoliko dana, kada pesma bude objavljena.

- Obe ćerke su muzički talentovane na oca i majku, tako da mi je bilo teško da se odlučim sa kojom prvo da snimim duet. Dobili smo nekoliko ponuda i izabrali smo jednu u kojoj niko ne može da nasluti da je pevaju majka i ćerka. Silvija ima svoj salon i ne verujem da će krenuti mojim stopama, dok Marinela o tome uveliko razmišlja, poručila je Slađa, a prenosi Press.



(S media)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2011 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo radna dozvola pa svirka: Švajcarci vratili Acu Lukasa sa granice




Aca Lukas preksinoć nije bio u prilici da oduševi obožavaoce u Cirihu jer njemu i njegovom bendu švajcarske vlasti nisu dozvolile da pređu granicu. Kako piše “Kurir”, problem je nastao jer je u Švajcarskoj stupio na snagu nov zakon o radnim dozvolama. Lukasov menadžer Tomica Žugić potvrdio je ova saznanja, rekavši da je u tom trenutku bio s Acom. “ Vraćeni smo nazad Aca, bend i ja, kad su nas obavestili da se zakon promenio i da su nam sada ponovo potrebne radne vize, koje su bile ukinute. Niko od nas nije znao da je taj novi zakon stupio na snagu, jer se posle ukidanja šengenskih viza radilo na osnovu ugovora”, rekao je Žugić.



(Svet)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2011 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokazale da se vole: Brena i Dragana skočile jedna drugoj u zagrljaj!





Više nema dileme - prijateljstvo između Lepe Brene i Dragane Mirković cveta! Na snimanju prve emisije šeste sezone „Zvezda Granda“ dve estradne zvezde nisu krile oduševljenje zbog susreta. Pljuštali su poljupci kao na filmu! Dragana je sedela u žiriju i komentarisala nove kandidate u trenutku kad je Brena ušla u studio. Kad je ugledala prijateljicu, Mirkovićeva je skočila sa stolice i uzviknula: “ Meni je stigla podrška, moram da je pozdravim “, reklo je luče iz Kasidola i pohrlilo ka Breni, koja je radosno raširila ruke. Zagrljaj i poljupce dve folkerke publika je pozdravila burnim aplauzom.



(Svet)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2011 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Čuka" htela da pukne: Sanja Maletić imala lakši infarkt




Sanja Maletić (38) završila je nadavno u jednoj tuzlanskoj bolnici nakon ozbiljnih zdravstvenih problema. Njoj je pozlilo dok se pripremala za put na nastup, a uplašen njen suprug odmah je prebacio u bolnicu gde su lekari posumnjali da je imala infarkt. "Ceo taj dan se nisam osećala dobro, ali sam mislila da je to posledica niskog krvnog pritiska s kojim imam probleme već duže vreme. Prilegla sam da se odmorim kada me je presekao strašan bol od vrata do stomaka. Nikada ništa strašnije nisam osetila u životu, baš sam se uplašila, jer je bol postajao sve jači" priča Sanja. Odmah je reagovao njen suprug i hitno je odvezao u bolnicu. Lekari su uradili brojne analize na osnovu kojih su zaključili da je imala lakši infarkt. Osim toga ima povišen holesterol i mastan pankreas, ali se njoj smučila bolnica i već posle nekoliko dana na sopstvenu odgovornost je puštena kući. Sada je, kako tvrdi Sanja, dobro, ali bi sve što joj se dogodilo trebalo da shvati kao ozbiljno upozorenje da povede više računa o zdravlju.



(Svet)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2011 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vesna Zmijanac: Danas pevačice ne pevaju, već se svađaju!


Vesna Zmijanac kaže da, kad sluša današnje pevačice, ima utisak da one ne pevaju, nego da vrište! Ovo ne bi bilo ništa posebno da to nije bio Vesnin odgovor u jednom intervjuu na pitanje da li je tačno da je njen novi projekat bolji od albuma Lepe Brene i Svetlane Ražnatović. "O svojim pesmama ne pričam. Čućete ih! Što se tiče današnjih muzičkih trendova, ne razumem šta uopšte pevačice pevaju. Imam utisak, dok ih slušam, da ne pevaju već da se svađaju. Muzika treba da nadahnjuje čoveka, a danas sve u muzici prosto vrišti. Mogu samo da kažem da će se u mojim pesmama čuti svaki glas, svaki ton, i to nikoga neće iritirati" rekla je pevačica. Ne verujemo da nije razumela pitanje. A ovako je nekada razgovarala sa "drugaricom"...





(Svet)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2011 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jovana Janković: Venčanje sa Željkom na proleće


Voditeljka izjavila da će se ona i popularni pevač venčati najkasnije do kraja leta sledeće godine. Željko Joksimović komponuje za film „Šešir profesora Vujića“

O VENČANJU Željka Joksimovića i Jovane Janković već dugo se nagađa, a lepa voditeljka izjavila je da će sudbonosno „da“ izgovoriti na proleće. Jedan od najpopularnijih parova na domaćoj estradnoj sceni već kuje planove o tome kako će izgledati njihov najlepši dan u životu.

- Imamo nekoliko opcija u planu i sigurno ćemo se venčati do kraja sledećeg leta - rekla je buduća mlada Jovana. - Biće to svakako intiman čin, u krugu najbližih prijatelja i rođaka, ali nikakvih detalja u vezi venčanja još nema.

Iako je san svake devojke da se uda u venčanici, verenica Željka Joksimovića je istakla da na venčanju neće nositi tradicionalnu belu haljinu.

Inače, pop pevač Željko Joksimović komponuje muziku za film „Šešir profesora Koste Vujića“, koji se snima u režiji Zdravka Šotre. Premijera filma o najslavnijoj generaciji maturanata Prve muške gimnazije, po romanu Milovana Vitezovića, očekuje se oko Nove godine u „Sava centru“, a popularni muzičar ističe da je za njega veliki izazov rad na ovom projektu.

- Moram da priznam da lepši tekst za ekranizaciju nisam čitao - rekao nam je Željko Joksimović. - Upoznao sam i gospodina Milovana Vitezovića, koji je takođe prisustvovao prvoj klapi. Današnje generacije malo znaju o čuvenoj Prvoj muškoj gimnaziji, samim tim značaj filma je u podsećanju na to vreme. Uradio sam songove, kojih u filmu ima mnogo i, naravno, noseću muzičku temu za čitav projekat. O svemu sam se detaljno dogovorio sa Zdravko Šotrom. Inače, ovo je naš četvrti zajednički projekat i mogu da kažem da film obećava.

Reditelj Zdravkom Šotra i muzičar Željko Joksimović saradnju su započeli u seriji „Ranjeni orao“, koja je oborila sve rekorde gledanosti. Popularni pevač je zatim komponovao muziku i za film „Ivkova slava“ i seriju „Greh njene majke“, koji su takođe snimljeni u Šotrinoj režiji.



(Novosti)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2011 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dino Merlin 25. novembra u Areni


Sarajevski pevač Dino Merlin održaće 25. novembra prvi solistički koncert u Beogradskoj areni.


- Uzbuđen sam zbog koncerta koji ću održati u Beogradu nakon toliko vremena i što ću obići sve drage ljude i prijatelje koji sa nestrpljenjem očekuju moj dolazak. Mislim da bi loše trebalo ostaviti iza nas, jer muzika pobeđuje svako zlo - rekao je Dino Merlin povodom koncerta.
U nedavnom intervjuu za Blic o dolasku u Beograd pevač je rekao:
- Naša prošlost je kompleksna i mučna. Neki je zovu nedavna prošlost, pa čak mi se čini da nekome i odgovara da je i dan-danas zove „nedavna“, a od tada je prošlo dvadeset godina. Deca koja su rođena 1992. danas su punoletna. Slušaju moje pesme i o ratu pojma nemaju. Jedan od mojih najbrojnijih fan klubova je upravo iz Beograda.

Ulaznice će biti puštene u prodaju od ponedeljka na blagajni Beogradske arene, prenosi Blic. Karijeru Dina Merlina obeležili su veliki hitovi, poput pesama „Kokuzna vremena“, „Lažu me“, „Danas sam OK“, „Kad zamirišu jorgovani“, „Mjesečina“, „Učini mi pravu stvar“...


S media
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2011 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Monserat Kabalje: Jedva čekam da upoznam Harisa




Španska operska diva Monserat Kabalje nastupiće u Beogradskoj areni 6. novembra u okviru dvogodišnje svetske turneje, a kao specijalni gosti pojaviće se i popularni pevač Haris Džinović i sopran Snežana Savičić Sekulić.

U razgovoru za “Blic” Monserat se priseća ranijih nastupa u Beogradu, saradnje sa legendarnim frontmenom grupe “Queen”, te priznaje da i dalje ima tremu pred svaki nastup iako je na sceni već pet decenija.

Šuška se da je ovo poslednja turneja te da nakon toga nećete više nastupati.
- Ljudi svašta pričaju, nemam nameru da se povučem. Mislim da je preda mnom još mnogo uspešnih nastupa.

Već ste pevali pred beogradskom publikom. Kakvi su vam utisci i da li ste imali prilike da malo bolje upoznate i sam grad?
- Da, dva puta sam nastupala u Beogradu i nosim izuzetno lepa sećanja na divnu publiku. Ljudi su nekako veoma bliski među sobom i zaista su divni.
Nisam imala vremena da malo bolje upoznam grad, da obiđem neke znamenitosti ili muzeje, jer znate, nekada za mesec dana imam 20 nastupa i razgledanje grada prosto nije deo mog rasporeda. Dođete u neki grad, imate probu, zatim nastup, i odmah idete dalje. Na kraju krajeva, ja nisam na turističkoj turneji, već na izvođačkoj.
Opširnije u štampanom izdanju


Blic
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> ~ Estradne vesti ~ (domaća muzika) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  sledeća
Strana 37 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon