www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mislite li da je život prekompliciran?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
zucica
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Maj 2010
Poruke: 301
Mesto: Odžaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 11, 2010 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Ne mislim da je život komlikovan ili kompliciran, kako god. Smatram da ga sami sebi komplikujemo uvijek težeći nečemu za šta nismo sposobni niti smo dorasli i to što ne postignemo dodatno nas frustrira ... u stanju smo propustiti deset dobrih, vrijednih, zbilja životnih stvari u kojima možemo zaista uživati, ali ne ... čovjek je po svojoj prirodi prokleto biće i sklono uvijek da okrivi sudbinu ili Boga, ne shvatajući da nam ili jedno ili drugo (zavisi od toga u šta već vjerujemo) uvijek daju a mi to nismo u stanju prepoznati ili uzeti. Koliko ljubavi u sebi još možemo osjetiti, koliko volje, život je čudo, jedan dar koji treba čuvati i ne činiti ga sami sebi komplikovanim.

svaku tvoju reč potpisujem, najveći problem je taj u ....našoj glavi. U stanju smo stajati pred zatvorenim vratima,razočarani što je tako, često ne primećujući da su ona do njih otvorena. Tja...........



_________________
KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ŽIVOT
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2011 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno sam u ovom tripu da mi je vise dosta svega...nista mi ne ide od ruke, koliko god da se trudim...sve sam upropastila sto sam mogla...sve sto je vredelo...bez imalo truda, a sad se svim silama trudim da to ispravim i ne ide...samo pravim jos vece gluposti...dokle vise? Nema smisla...

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2011 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto je sigurno jeste da se mnoge stvari desavaju iznenada, nespremno ih docekamo, a onda o tome stalno razmisljamo!

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2011 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Život je divan, samo smo mi ljudi spremni da ga iskompliciramo u trenu i poslije se danima jedemo bez potrebe, a rješenje je uvijek tako blizu samo ga zbog bijesa ili nečeg lošeg u nama nismo u stanju vidjeti. Sami smo sebi najveći neprijatelji. Je, kada nam neko izloži problem, odmahnemo rukom i kažemo:"Daj, riješit će se, šta komplikuješ!" A ovamo, najmanji problem učinimo katastrofom i danima se satiremo, ne vidjevši koliko je lijepih stvari prošlo pored nas a sa njima i rješenje problema. Za sve smo odgovorni mi sami.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2011 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivot je cudo...kojem se uvijek cudim...
taman sve poslozim, i neki vjetar naleti i to sve srusi... Rolling Eyes
tako da, jeste, zivot je previse komplikovan...
jer na neke stvari nemozemo da uticemo...jednostavno se dese... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2011 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tačno je da na neke stvari ne možemo da utičemo, ali one ne bi bile toliko strašne niti komplikovane, da mi u nastojanju da se sa njima suočomo, ne napravimo još gore komplikujući ih i smatrajući da se mogu ispraviti. Meni je život lijep još uvijek, trudim se da ga takvim načinim, trudim se da ono dobro koristim više i uživam više u svakoj iole lijepoj stvari koja mi se desi, a ono komplikovano što se pojavi...bože moj, proće i to. Ako se nastavim danima patiti i nervirati zašto je nešto onako kako ja mislim da ne bi trebalo, propustih mnogo toga lijepog što mi nože ublažiti i potisnuti tu komplikovanost koja se javi. Jer, istina je da ima uvijek mnogo ljepših stvari nego onih komplikovanih, samo mi to ne želimo vidjeti, više smo skloni da dan sebi upropastimo nečim lošim, i da takvi istresamo onu negativnost u vlastitoj nemoći. To je isto kao kad ja čitam vijesti i jedem se, umjesto da ih lijepo preskočim i pročitam samo neki lijep naslov, uljepšam dan i osjetim sreću što je neko tamo srećan.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
buhumir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 1
Mesto: Šternberk

czechrepublic.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2011 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji jedna istina: Kada umreš, sve ćeš shvatiti.
Ali pazi!: Valja i obrnuto: Kad ćeč jednom sve znati, moraš umrit...!

Ljudi moji, puno ja znam i što više znam, to manje imam snage da živim...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2011 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

buhumir je napisao/la sledeće:
Postoji jedna istina: Kada umreš, sve ćeš shvatiti.
Ali pazi!: Valja i obrnuto: Kad ćeč jednom sve znati, moraš umrit...!

Ljudi moji, puno ja znam i što više znam, to manje imam snage da živim...


Apsolutno te razumem i znam kako se osecas.. Rolling Eyes

Sta reci, zivot je toliko jednostavan da ga mi ljudi toliko komplikujemo i idemo sami protiv sebe, sto ce nas jednog dana unistiti.
 
Vermerova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2011
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2011 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislite li da je život prekompliciran?

Niti je kompliciran a tek ne prekompliciran, ali smo zato mi i jedno i drugo.

_________________
Memento mori!
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2011 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je zivot igra...i dogod ga tako posmatram sve radosti i tuge su podjednako velike, lepe i zabavne...

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
milacik88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Avg 2013
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 19, 2013 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivot nikako nije komplikovan.
 
Eloxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 105

Datum registracije: 01 Dec 2013
Poruke: 19
Mesto: Jug

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 01, 2013 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim

_________________
Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mislite li da je život prekompliciran? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon