www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aura
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 26, 2009 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka živa i neživa materija ima auru.


_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
.::kAy@::.
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 12 Maj 2008
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci aura je u pitanju?
Isto tako i kad gledam u sundjer na tabli vidim...ili bilo koji predmet u slicnoj boji..
Jednom sam rekla ortakinji..a ona mi je rekla da nisam normalna..
ljubazna xD

_________________
UTeraj mi UTeraj kola u garazu!!hahahahahahah
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma normalna si i netreba ti dioptrija Very Happy Wink

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2011 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Energija koja se vidi

Aura je vidljivo isijavanje energije oko nekog fizičkog tela koje nosi određene informacije o samom telu, tj. energetskim procesima u njemu. Dakle, sve što je živo, tj. svako telo koje ima neko subatomko kretanje (živu energiju) mora da ima i svoje elektromagnetno isijavanje koje kada snimimo vidimo kao spektar boja. Najbolji primer Aurealnog viđenja je na magnetnim polovima kada se pojavljuje Aurora Borealis ili Polarna svetlost. Deca do pete godine života takođe mogu da vide aure drugih ljudi, životinje gotovo ceo svoj život. Razlog tome je posedovanje malog magnetnog receptora ispod hipofize u mozgu koji se zove pinealna žlezda (glandula pinealis, epifiza ili šišarčica), koja je naš magnetni detektor, tj. prepoznaje magnetna isijavanja drugih, a u narodu nazivana Šesto čulo ili treće oko. Pogledajte decu i usporedite njihovo ponašanje u prisustvu ljudi koji negativno ili pozitivno isijavaju. Što se tiče životinja, naučili smo da koristimo njihovo aurealno viđenje npr. kada su ljudi želeli da grade kuće puštali su konje ili ovce da prenoće prvo. Gde bi se preko noći grupisale te životinje to je značilo da je dobro mesto za život. Tj. danas kada se ta mesta izmere vidi se da su oslobođena od geopatogenih zračenja, podzemnih voda ili nekih otrova.

Dosta ljudi kroz istoriju je imalo aurealno viđenje, jedan od najpoznatijih u moderno doba je bio Nikola Tesla. I danas, postoje ljudi koji mogu da lepo vide aure drugih ljudi. Najčešće su to hipersenzibilni, pozitivni i jako dobri ljudi. Kroz ljudsku istoriju smo aure predstavljali na slikama crtajući okrugli oblak svetlosti iznad glave nekog ko je zračio posebnom pozitivnom energijom, mudrošću ili imao isceliteljske sposobnosti. Aura ne postoji ili je jako tamne boje i skoro je nema kod bolesnih i izrazito negativno nastrojenih ljudi. U raznim istočnjačkim kulturama postoje tehnike za postizanje aurealnog viđenja. Danas imamo metodu snimanja Aure Kirlijanovom tehnikom i dostupna je svima. Ako znamo da je pre svakog hemijskog procesa potrebno da se na fizičkom nivou nešto dogodi ili ne dogodi, znamo i da se snimanjem Aure mogu snimiti nedostaci ili prekidi energije koji će uzrokovati bolesti koje će nastati tek za pet ili deset godina. Poznate grane prirodne medicine koje pokusavaju da spoje isprekidane elektromagnetne tokove i poprave informacionu osnovu tela su: akupunktura, masaža, magnetna terapija, terapija kristalima, svetlom, zvukovima i td…) Ono što je oduševilo modernu medicinu jeste to da čovek u sebi poseduje sve sisteme za samoizlečenje, jetra je npr. u stanju da rasformira sve što smo pojeli i da sklopi ono što nam u tom trenutku treba (posebno se zapaža kod isposnika koji poste na hlebu i vodi), bilo koji vitamin ili enzim, i ukoliko vratimo informacioni kanal u ravnotežu, uspevamo da izlečimo sve. U modernoj medicini se koristi dijagnostika magnetnom rezonancom. Oko 20 hiljada gausa ( 2 tesla) magnetnog fluksa se ispucava na određeno mesto. Svaka ćelija ljudskog organizma može da se namagnetiše samo ako u njoj postoji pravilna ionska izmena odnosno ćelijski metabolizam. Dakle tamo gde nema toga, nema slike i nema života.


Aura i misli

Kada snimamo Aure ljudi jako često se boje same aure i njen intenzitet vezuju za misli, pozitivne ili negativne. Hajdemo logički. Ako razmišljamo o bolestima i nesrećama, mi našoj podsvesti šaljemo informaciju da je to ono što nas zanima (ne postoji negacija), naša podsvest uzrokuje svesne reakcije našeg mozga zaduženog za naše zdravlje, naš mozak uvek izvršava ono što podsvest nalaže, ako je misao bolest, produkt koji će naš mozak da proizvede je blokiranje informacija određenim delovima tela ili organima, neće se tamo slati enzimi, usporiće se ishrana tkiva i mi ćemo dobiti bolest. Nasuprot tome su misli blagostanja, sreće i zdravlja.

Jedan od načina da vidite auru je da u prirodi nađete markantno drvo. Dok zalazi sunce, gledajte tik iznad drveta, ali bez naprezanja. Gledajte tako kraće od minuta, a onda takav, nefokusirani pogled pomerite malo udesno. Nakon minuta usmerite pažnju (ali ne i pogled) ponovo na drvo. Ako ste bili dovoljno opušteni trebalo bi da vidite sivi svetlosni omotač oko drveta koji dinamički menja boje. To je Aura.



Izvor: Tajna
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Aura Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon