www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jale21 zelje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2011 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odavno nisam trazio pesmu. Treba mi pesma od Toseta - Bez tebe ali na youtube ima ali je malo zvuk los pa ako ima bolji bio bih zahvalan. Very Happy


_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2011 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jale21 je napisao/la sledeće:
Odavno nisam trazio pesmu. Treba mi pesma od Toseta - Bez tebe ali na youtube ima ali je malo zvuk los pa ako ima bolji bio bih zahvalan. Very Happy

Nije bas najbolji kvalitet ali svakako evo je ovde Arrow Tose Proeski - "Bez tebe". Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Jale21 zelje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon