www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tražim naziv STRANE pesme ili izvođača...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2011 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellaa87 je napisao/la sledeće:
Trazim pesmu ,ali ne znam reci davno sam je cula,plava devojka peva nesto ka u baru na sanku iz fima nekog je pesma???

LeAnn Rimes - "Can't Fight The Moonlight". Cool



_________________
 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2011 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala od srca to je ta pesma

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
*ZeLeNooKa-SuZy*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 26 Mar 2011
Poruke: 4
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

When sun is going down and the evening comes around,feel vibrations in the air,this is how it feels a night in brazil...The rhythm,the moonlight,stars shining so bright,feel the music deep within me,a place that moves you,a place that moves you..Refren:A brazilian night,the moon is bright,stars are in the sky,this is how it feels a brazilian night,the oceans bride,high up in the sky,this is how it feels like yeah...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2011 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ 2 Elements - Brazilian Nights Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
*ZeLeNooKa-SuZy*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 26 Mar 2011
Poruke: 4
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2011 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala! ! ! Very Happy
 
bullmastiff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2011 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas cuo jednu pjesmu na spanskom vec drugi put...

ide refrene nesto ."obrigada obrigada"..ili origuala origuala"...i nesto ko "manana manana".

molim pomoc vec dugo je trazim a nikako da nadjem
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2011 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Da nije "Colegiala, colegiala (Kolehiala)"?

Gary Low - La colegiala (mada ima više izvođača)

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
bullmastiff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
^Da nije "Colegiala, colegiala (Kolehiala)"?

Gary Low - La colegiala (mada ima više izvođača)


soniclady ti si legenda!

drugi put mi pomazes prvi je bi o"paul mccartney deliverance"

thanks!!!!!!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na čemu Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2011 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo sam pre neki dan jednu pesmu, odusevio se, pozvao cika Google-a a on kaze ne zna koja je Neutral

ako iko zna naziv pesme kojoj tekst ide ovako bio bih mu do neba zahvalan Shocked

"I think I'm in need of a quiet walk home,
and as we step forward we would rather be apart

so make some noise while you've got time,
take this poison for oyur mind,
who knows you could be gone by next time tomorrow and
I don't know where we're going, but I take part in not knowing
and you say I will be the one to let this go.. "

pemsa koju sam ja cuo je bila d'n'b, mada moguce da se radi i o nekom remixu.. sve u svemu svaka pomoc je dobrodoshla! Embarassed

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2011 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stan SB - Let this go mozda je ova? Wink

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
Urosito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Avg 2007
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2011 10:38 pm    Naslov poruke: Uros trazi :) Na vrh strane Na dno strane

Da ne zna neko mozda koja je pesma u pitanju, cuo sam je vise puta na TOP FM radiju, al ne mogu nikako da je nadjem, peva muski vokal, tekst ide otprilike ''because you, tonight, you make me feel alright, i want you to be mine, your kisses are delight'' ili tako nekako... Hvala puno unapred! Very Happy




Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Tražim"

_________________
UROS Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Tražim naziv STRANE pesme ili izvođača... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  sledeća
Strana 35 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon