www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Za ljubitelje komedija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2008 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ne mogu da verujem kako neko moze da se nasmeje na gluposti americke bezvezne produkcije, oni ne da nisu smesni vec su jako zalosni...


ljubitelji komedija jedino mogu da se vrate nasim starim, kao sto su Zikina dinastija, Tesna koza, itd....

preporucujem i francuske, Zandarm, u nastavcima


Americke komedije su bas super,ne vidim zasto ti se ne svidjaju
Osim ukusi su razliciti



_________________
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi nismo andjeli 1
Meet the parents
Meet the Fockers
Zoolender
Sta je to sa Meri?
Good Luck Chuck
Cak i Leri,brak po meri
Lajanje na zvezde.....jaoo ima puno Smile

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 5:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Litle man
white chicks
zikina dinastija
mrak 2
tesna koza
..........................................................................

_________________
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 7:17 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

Jel moze preporuka romanticnih komedija u ulozi Hju Granta,obozavam ga.Nedavno sam gledala komediju u glavnoj ulozi Sandre Bulok "dok si ti spavao" i toplo je preporucujem

jovan ducic je napisao/la sledeće:
Dajte mi neke naslove dobrih KOMEDIJA i opisite nijhovu radnju


ja sam ovu gledala

Dok si ti spavao

Lusi (Sandra Bulok) prodaje karte za podzemnu železnicu. Potajno je zaljubljena u Pitera (Piter Galager) koji svakodnevno dolazi na njen šalter.

Jednoga dana Pitera napadaju lopovi i ostavljaju ga na šinama. Lusi ga spasava od sigurne smrti. Nevolje nastaju kada Pitera, koji je u komi u bolnici, posete roditelji i na osnovu jednog Lusinog komentara zaključe da mu je ona verenica. I ne samo to, njih dvoje smatraju da je Lusi neodoljiva, prava devojka za njihovog sina. Međutim, Piterov brat Džek (Bil Pulman) nije uveren da Lusi govori istinu. Iako je Džek sumnjičav, Lusi počinje da se zaljubljuje u njega.


[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
bubarica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2011 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadnju komediju koju sam odgledala je Arrow The Heartbreak Kid
i mogu reci da je jedan od najsmesnijih filmova koje sam do sad gledala Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Za ljubitelje komedija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon