www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Levitacija
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim da naucno nije dokazano da tako nesto moze da se izvede. To ne znaci naravno da nekada necemo biti u stanju da levitiramo, bilo bi cool.

 
m1l1ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2006
Poruke: 39
Mesto: Priboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako neko moze da lebdi (levitira) uprkos gravitaciji?

Nemojte mi samo antigravitaciju spominjati Confused

8)

Okamova ostrica Smile

_________________
Malo edukacije ne skodi 8)
 
JUJA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to su jako cudne stvari,ali i nakon svih pricica o sajlama i zicama ja jos uvjek vjerujem da je to stvarno moguce.mozda iluzionisti to rade sa sajlama i ostalim forama,al ima ljudi koji to stvarno mogu
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je samo trik...
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da je to samo trik.ljudi nisu stvoreni da lete.. i mislim da nije pametno da iko pokusa da izvede to jer bi mogao da se ozlijedi
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam dali se stvarno može, jer sad je sve puno trikova i prevaranata, ali lijepo izgleda, mada da mogu ja bi radije krila ;o))) nego da lebdim u horizontali Laughing
 
MaD_MaX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 4:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos malo podatka nemam dokaza ali jedan od najboljih prijatelja mi ispricao nesto o tome i iskreno verujem mu posto se zakunuo u mladjeg brata a i u zivotu se nije kunuo u njega kad je lagao

prica pocinje ovako vozio je stvari u kamionu za jednog coveka u neko seoce neznam koje zaboravio sam i kad je tamo dosao i istovario seo sa tim likom i poceli su pricu i zezali se i sad nekako dodjose na tu temu i taj covek pocne da mu prica o tome i ortak u fazonu lozi nekog drugog a ne mene neverujem ja u te stvari kao i u mnoge druge sto nije verovao do tog trenutka
i covek da bi mu dokazao kaze ajde da ti pokazem i sad ortak u fazonu aj prestani vise sa tim pricama i nelozi me molim te.
i covek da bi mu dokazao natera ga da izadju u dvoriste doduse nije ga podigao ali je uradio na malo drugaciji nacin is stajaceg polozaja krenuo je da ga prvo rukama spusta ledjima ka zemlji i gad se telo vec naslo pod uglom od 45 stepeni pustio ga je i njegovo telo nije palo vec je stajao pored njega i cekao da se spusti tik iznad zemlje i onda je pocelo polako telo da se dize a sta da vam kazem kad mi ortak reko da nezna dal se vise uplasio ili bio opusten ko da je oblak na nebu

a sad ja njemu verujem za ovo sto mi je ispricao

_________________
Sta mislite da li je Isus stvarno postojao i da li je stvarno vaskrsao:))
i ako bog postoji sto se nije pokazao:))
 
MileCitroen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2011
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 6:16 pm    Naslov poruke: Cao svima! Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite ,da li je moguce levitirati???

1.Sve sto je covekov um sposoban zamisliti i poverovati,to je sposoban i ostvariti.
2.Um nema drugih ogranicenja,osim onih koje mu sami nametnemo.

Da li je Isus stvarno postojao i vaskrsnuo, i da li BOG postoji i sto se ne pokazuje???

1.Odgovori na ova pitanja,nisu stvar razuma ,nego vere!
2.Isus je stvarno postojao,i sin je Boziji,kao i svako od nas ko je od krvi i mesa (vode i zemlje),s razlikom sto je bio najblizi Bogu ocu,i na najvisem nivou spoznaje,te je bez trunke necistote,pomagao svima koji su hteli pomoc
cinio dobra dela,i bio veliki deo beskonacne inteligencije,koja je svuda u nama i oko nas.Ne postoji na kugli zemaljskoj svesno bice koje nije culo za Isusa,pa jednostavno sveukupnom promisli,svakako je zasluzio,ljubav,postovanje i veru,kojom se treba voditi.Isus ne da je vaskrsnuo,vec vaskrsava stalno,odnosece covecije grehe i vracajuci se da pripoveda.Koji bi otac svoje dete zrtvovao onako kako je Bog zrvovao Isusa,za spas covecanstva,ne bi li se ljudi vodili verom,a ne politikom!?
 
Belosvitac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Dec 2011
Poruke: 1
Mesto: Sakule

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2011 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cesto imam snove u kojima levitiram. Jako su realni, svestan sam sta radim i lako izvodim voljom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Levitacija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon