www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaginalni porodjaj ili Carski rez?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prisustvovala sam mnogim porodjajima, a kada dodje red na mene, izabracu carski rez bez sumnje.


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek vaginalni, dva sam rodila tako, i jos koje bi sigurno
Posle sat vremena sam bila spremna da ustanem, hodam i odem u wc.

Boli, pa boze moj, zaboravi se

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odgovorila sam na ovo pitanje u septembru 2006,sada kada sam pronasla svoj odgovor bio mi je smesan jer sam samo posle dva meseca ostala trudna,i eto sada imam bebu,jos malo pa cetiri meseca,porodila sam se na carski rez,nije strasno kao sto kazu

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2011 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam 3 vaginalna porođaja... boli, pa ništa nije to, prođe i zaboravi se
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2011 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se porodila prirodnim putem,bez ikakvih lekova niti epidurala...Bicu iskrena,da boli _ BOLI...ali,ja sam posle porodjaja vec nakon 2h ustaa iz kreveta i bila sam kuci vec sutradan...mnogo sam se brzo poravila...sto se tice carskog reza,oporavak mnogo duze traje i mnogog je komplikovaniji...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
ALIAS_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Dec 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2011 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam rodila dva deteta vaginalnim porodjajem i licno smatram da ne postoji nista bolje od prirodnog porodjaja za jednu zenu... ali to je moje subjektivno misljenje... kako svaka zena drugacije podnosi i dozivljava trudnocu tako je i sa porodjajem... ja bih se, da se sve opet ponovi porodila opet prirodnim putem iako sam bolove jako tesko podnela a nisu dugo trajali... u jednom trenutku u toku drugog porodjaja imala sam osecaj da cu da odlepim od bolova... ali sam zato tri sata nakon porodjaja normalno otisla da se istusiram kao da se nista desilo nije... izasla sam oba puta iz bolnice bez ijednog oziljka...
naravno nisam u potpunosti protiv carskog reza ali u slucaju kada je neizbezan odnosno kada je zivot deteta ili majke u pitanju...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Vaginalni porodjaj ili Carski rez? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon