www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slavko Banjac
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2011 1:47 am    Naslov poruke: Slavko Banjac Na vrh strane Na dno strane

Jedan od mojih omiljenih pevaca.
Snimio je par albuma i nestao je.
Uopste se ne zna gde je i cime se bavi.

Steta...

Da li ste culi za njega ? Koje je vase miljenje ?


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2012 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao je jak i karakterističan glas i pamtim onu njegovu pjesmu koje se, vjerujem, sjećaju mnogi moje generacije i rado smo je tad svi pjevušili na nekim svirkama uz gitaru:

"Ženama svim bio sam vatra, crni dim
bio im dar, a tebi stvar navike.
Odavno znam
proklet je bio onaj dan
domaće vino, prvi put ti i ja.
Daleko negdje ko zna gde
ti ljubiš a ja mrem
i pijem kao lud do neba tražim put
majko još jednom rodi me da vratim godine
pomozi sinu svom da opet nađe dom...

Sviđale su mi se njegove pjesme, i njegov glas, ali se jako rano povukao sa scene, jer mislim da nije bio prihvaćen u to vrijeme neke novonadolazeće i na žalost, nekvalitetne muzike, tako da se vjerovatno i sam odlučio povući bez mnogo pompe i štampe i jako dosadnih novinara koji od svega naprave takvu tenziju koju malo ko može da podnese. Čovjek je prosto nestao, nastavio živjeti životom koji mu odgovara, ostale su te pjesme kojih se rado sjeća neko ovako s vremena na vrijeme, a mislim da je njegov poslednji javni nastup bio na tv Palma. Kako god, želim mu uspjeh u svemu što sada radi i čime god da se bavi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Slavko Banjac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon