www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Darth_Vader trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Darth_Vader trazi Na vrh strane Na dno strane

Cao, ljudi
Mene interesuje ako neko moze da mi posalje 2 pesme od grupe Kakadu Look (ako se ovako pise). Mislim da se pesme zovu "Kao pjesma" i "Sama." Mozda se druga pesma zove "Slobodna i zauvek sama...", nisam siguran. Valjda ce neko znati o cemu pricam.
Moj mail je nebitno018@yahoo.com.
Hvala unapred.
Pozzzz



_________________
Let The Force Be With You
 
Cent
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Re: Darth_Vader trazi Na vrh strane Na dno strane

Darth_Vader je napisao/la sledeće:
Cao, ljudi
Mene interesuje ako neko moze da mi posalje 2 pesme od grupe Kakadu Look (ako se ovako pise). Mislim da se pesme zovu "Kao pjesma" i "Sama." Mozda se druga pesma zove "Slobodna i zauvek sama...", nisam siguran. Valjda ce neko znati o cemu pricam.
Moj mail je nebitno018@yahoo.com.
Hvala unapred.
Pozzzz


Pise se Cacadou look, druga pesma se zove "Sama"...
Na mail-u imas pesme... Arrow
 
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno Smile
Pozdrav

_________________
Let The Force Be With You
 
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: pitanje Na vrh strane Na dno strane

Hej,
Da li neko zna gde moze da se skine pesma od Leontine "Momak sa vrelog asfalta"? MIslim da se tako zove. Ili ako mozete, posaljite je na mail
nebitno018@yahoo.com

Hvala unapred.

_________________
Let The Force Be With You
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma se zove "Nemiri" i možeš je skinuti odavde Arrow http://www.domaci.de/download_f_3317_leontina_nemiri.html Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno hvala,
Sonic Lady Smile)

Pozdrav

_________________
Let The Force Be With You
 
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi,
Da li neko zna gde se moze skinuti pesma "Sanjam" od Madame Piano koju je izvodila na MESAM-u pre 10-ak godina. Ako je neko ima, neka je posalje na moj mail nebitno018@yahoo.com.

Pozdrav

_________________
Let The Force Be With You
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, pesmu su vec trazili drugi clanovi, a samo Ja sam je prosledio vec 3 puta... Shocked Laughing

Salu na stranu, bice kod tebe za nekoliko minuta! Wink Very Happy

_________________
 
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2012 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao i ovde.

Zanima me album od E.N.I. iz 2011 "Crna kutija", pa ako neko ima link, bio bih zahvalan. Very Happy

_________________
Let The Force Be With You
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2012 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saljem ti nesto sto ce ti pomoci u potrazi! Wink

_________________
 
Darth_Vader
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2012 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti puno, pomoglo je. Smile

_________________
Let The Force Be With You
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Darth_Vader trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon