www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Estradne vesti ~ (domaća muzika)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2011 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saša Popović: Neću se pomiriti sa Miroslavom Ilićem




Nije tačno da prvoj generaciji Zvezda Granda više gledam kroz prste nego ostalima! Vrlo sam ponosan na sve i prema svima gajim potpuno iste emocije", kaže Saša Popović na početku intervjua za Kurir. Prvi čovek "Grand produkcije" otvoreno priča o svojim odnosima sa Tanjom Savić, Bubom Dobrosavljev, Željkom Mitrovićem, ali i Miroslavom Ilićem.

Ne krijete da prema Zvezdama Granda imate očinski odnos? "Nije to fraza, zaista se prema njima ponašam očinski. S njima sam od samog početka, od trenutka kad su bili veoma mladi, pa sve do sada, kada su izrasli u kvalitetne pevače."
Šta im savetujete? "Savetujem im da ostanu dobri ljudi, da se bave svojim karijerama i trudim se da naši odnosi budu prijateljski, korektni i na profesionalnom nivou."
Čini se da u svakoj generaciji imate favorita, koji po pravilu nikad ne pobedi, ali se nekako kasnije pokaže na sceni i kad uspe - okrene vam leđa! "Svi su oni najpre ljudi, baš kao vi ili ja, sa mnogo vrlina i mana. Umeju da pogreše, umeju da budu i briljantni, ali i jedno i drugo je sastavni deo života."

Da li je tačno da ste Tanji Savić rekli da slobodno ide u Australiju i odmara se koliko god misli da treba, pa da se vrati na posao kad bude spremna? "Naravno, jer nas je vest o njenoj trudnoći zaista obradovala. I to, naravno, ne važi samo za Tanju već za sve članove naše produkcije, koje ćemo uvek podržati u odluci da dobiju prvo dete ili se odluče za proširenje svoje porodice."

Je l’ vam se Tanja žalila kad je muž hteo da joj otme dete? "To se već tiče Tanjinog privatnog života, pa je najmanje na meni da pričam o tome."

Kako ste reagovali na tragičnu ispovest Ljubinke Bube Dobrosavljev i da li ste joj nudili pomoć? "O tom slučaju znam samo iz medija. Žao mi je što se nije ostvarila u ulozi majke, jer znam da je to mnogo želela. Buba je bila voditelj u emisiji 'Zvezde Granda' i svoj posao je radila odlično."

Željko Mitrović je priznao da je zbog krize u minusu 45 miliona evra, koliko ste vi "kratki"? "'Grand produkcija' posluje veoma uspešno, što i ne treba da čudi, budući da imamo četiri muzičke emisije koje se nalaze na liderskoj poziciji kada je reč o rejtingu, jer su sve ubedljivo najgledanije u odnosu na druge emisije tog tipa."

Jeste li se pokajali što ste sa "Grandom" ostali na Pinku i kakva je sada vaša saradnja s Mitrovićem? "Naravno da se nisam pokajao! Osim što nižemo poslovne uspehe, Željko i ja smo skoro dve decenije dobri prijatelji, koji imaju sjajan odnos. Tako je oduvek bilo i biće."

Za kada planirate novu čistku u "Grandu"? "Neće biti nikakve čistke jer sam veoma zadovoljan svim članovima naše produkcije. I dok je to tako, nema razloga ni za kakvim promenama."

Obnovili ste saradnju sa Draganom Mirković, kada ćete se pomiriti s Miroslavom Ilićem? "Sa Miroslavom Ilićem nisam u kontaktu već više od decenije i nema razloga da se to menja."

Zašto nema razloga? "Jednostavno, nemamo ni prijateljski ni poslovni odnos!"
Pod kojim uslovima biste učestvovali u nekom rijalitiju? "Ne bih mogao da pregovaram ni o kakvim uslovima jer sam toliko zauzet svojim poslom da jedva stižem i da spavam."

A da niste zauzeti? "To već spada u domen 'šta bi bilo kad bi bilo'! Ne bih imao ništa protiv, ukoliko šou radi Pink."

Je l’ tačno da ćete se, kad odete u penziju, preseliti u Italiju? "Italiju volim kao zemlju koju obilazim turistički i gde imam prijatelje. Ali Srbija je moja zemlja i ne postoji mesto na kojem bih radije živeo!"

Šta vas fascinira u Italiji? "Italijani su majstori kad je reč o organizaciji i produkciji šou-programa i nemam problem da priznam da sam se uvek vodio onom da se treba ugledati na najbolje."

A da li su vas fascinirali bivši premijer Berluskoni i priče o njegovom neverovatnom seksualnom potencijalu? "Ne! Pored toga, on je direktor fudbalskog kluba Milan, a ja navijam za Inter, u kojem igra naš Dejan Stanković."

"Prvi glas Srbije" ili "Zvezde Granda"? "Svaka čast konkurentskom šouu, ali 'Zvezde Granda', naravno! Dok su oni još u povoju, mi već sedam godina veoma uspešno trajemo. 'Zvezde Granda' su postale brend, imamo naše navijače, našu publiku i veliku emociju koju narod gaji prema mladim pevačima."

Da li među finalistima "Prvog glasa" ima onih koji nisu uspeli na vašim audicijama? "Da, naravno. Tokom audicija koje smo organizovali primetio sam da sjajno pevaju stranu pop i rok muziku, dok su veoma tanki u folk melosu, što se i pokazalo u 'Prvom glasu Srbije'."

Zašto nam ne kažete imena nesuđenih "grandovaca"? "Samo iz kolegijalnih razloga neću reći njihova imena. Deca se još takmiče i nije u redu da u ovom trenutku govorim o tome. Kad se završi takmičenje, reći ću!"

Izvor: Kurir


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2011 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miloš Bojanić se nije pojavio na sudjenju, jer mu je pozlilo





Suđenje pevačima Milošu Bojaniću i Maji Nikolić, zbog vređanja Jevreja u rijaliti emisiji “Dvor” na TV Pink, odloženo za 2. februar

Na današnjem suđenju nije se pjavio Bojanić , jer mu je, kako je rekao njegov advokat Slobodan Stojanović, sinoć pozlilo. Maja Nikolić je došla na današnje ročište i, nakon odlaganja, izjavila da je “hrišćanka i kosmopolita”, da je “živela u SAD” i da “u njenom srcu nema mesta za mržnju”.

Sudija je naredila Bojanićevom advokatu da u roku od sedam dana donese medicinsku dokumentaciju kojom potvrđuje da je njegov klijent sinoć imao zdravstvenih problema. Podsetimo, Bojanić se posle izjave da su Jevreji bombardovali Srbiju uranijumom i da su krivi za širenje raka, izvinio jevrejskoj zajednici. Međutim, to izvinjenje nije uticalo na istragu javnog tužilaštva, tako da je početkom marta ove godine pokrenut pretkrivični postupak zbog govora mržnje u “Dvoru”. Pevačica Maja Nikolić, protiv koje je takođe pokrenut postupak jer je rekla “ne volim Jevreje”, ranije je izjavila da se ne oseća krivom i ponovila da je “niko ne može naterati da voli nekog kog ne voli”.

"Ta moja rečenica ‘ne volim Jevreje’ odnosi se na situaciju koju smo svi preživeli – NATO agresiju – a pod tim nisam mislilia na jevrejski narod u celini već samo one koji su donosili odluku o bombardovanju naše zemlje – “objasnila” je ona.

Ukoliko se dokaže da su krivi za za širenje rasne, verske i nacionalne mržnje i netrpeljivosti, dvoje pevača suočavaju se sa kaznom od šest meseci do pet godina zatvora.

Izvor: B92
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2011 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alen Ademović: Milije mi je da budem sa Milijem





Iako ima samo 24 godine, Alen Ademović je stigao da nastupa sa poznatim muzičarima kao što su Bregović i Mili, da se oženi, a u januaru će postati i otac. Ponosno je odgovorio ekipi Ekskluziva da će dobiti dečaka

"Nemam tremu što ću postati otac, ali sam neverovatno emotivan zbog toga" - rekao je Alen

A kada bi morao da se odluči za Bregu ili Milija, pevač je kratko odgovorio: "Mili je zaista na svom mestu, zna šta radi i šta hoće, uostalom milije mi je da budem sa Milijem" - rekao je pevač nasmejano.

Izvor: Puls
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2011 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Indira Radić povlači pesmu na francuskom?!




Posle niza kritika i ismejavanja pesme koju je Indira Radič otpevala na nazovi francuskom jeziku, direktor Grand produkcije Saša Popović razmišlja o tome da ceo novi pevačicin album povuče iz prodaje, kako bi se štampalo novo izdanje bez pomenute pesme "Maria".

Iako se Indira pravdala da to nije finalna verzija pesme, ipak već je bilo kasno. Pema "Maria", postigla je 250.000 pregleda za samo tri dana, a mi mislimo da je na pomolu još jedan hit.

"Indirin album nisam preslušao, osim nekoliko pesama. Kad je pesma „Marija“ izašla, najpre sam bio šokiran, a onda i zbunjen, hteo sam da povučem celo izdanje. Ali u međuvremenu se digla velika prašina zbog Indirine interpretacije, pa je pežorativni momenat zamenio simpatičan odnos prema pesmi. Mislim da će ta numera postati najveći hit, jer je vesela i zabavna i izaziva osmeh na licu" - izjavio je Saša Popović.

"Una noda rivijer, nada karala se, on se prepo tebe, laton se tarate. Avon si proždrnuo, ton regard fin deža, tvota pansa dpa, e ža na svi turija" - reči su teksta koji Indira peva, ali koje ne postoje ni u jednom rečniku.


Svet
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2012 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lista novih pesama Seke Aleksic




Oslanjajući se na pouzdane izvore, Puls prenosi redosled i nazive pesama koji će se naći na novom albumu Seke Aleksić za 2012.godinu.


1. Ne brže od života

2. Čokolada

3. Ženska pesma

4. Polu-san

5. Sajber Sex (18+) 6. 666

7. Prepreka u ljubavi

8. Nebitan si

9. Skoro pa dobro

10. Lažov

11. Najlepše na svetu

Bonus: - Tamo gde si ti - Soba 22 - Dim srca mog (urban rmx)


S media
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2012 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boki 13: Ivanović razmišlja o mojoj zadnjici






- Zatvorenik sakrio u rektum pištolj od 25 cm! Jbt, ja i ne znam da je Boki 13 u zatvoru, "tvitovao" je Ivan Ivanović na šta mu Boki 13 nje ostao dužan te je rekao:

- Što se tiče moje zadnjice, poznato je da on samo o njoj razmišlja već neko vreme, tako da to meni nije čudno! Mani me se, Ivanoviću, ti si mala ispušena kobasica! A kad je er
otika u pitanju, u to je sigurno, jadan, neupućen, prenosi Kurir.


S media
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> ~ Estradne vesti ~ (domaća muzika) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strana 39 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon