www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nocna morica - skorfijica - jedva nekako se popela na 58
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2012 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
[b]


jellenadabogdakrepala - hvala za cestitku i sto si primetio moj veliki podvig, prelazak na novi spratic Mr. Green a hvala i sto brines za mene, gde sam, s kim sam i sta radim Razz Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Nadam se da ce me u nekoj skorijoj buducnosti ipak biti malo cesce ovde, ali bez obzira na moje retko pojavljivanje, nije zaboravljeno sta volim, tako da su pokloni pun pogodak Very Happy Hvala Very Happy



to je moja duznost... Razz ja se brinem i pazim na virtuelna srca
meni draga... Razz

i moram malko da ispravim anchi...dusu moju... Very Happy
mnogima jesi draga... i meni je drago zbog toga...Razz
ali njoj i meni si najvise draga... Razz
( ona je skromna cura pa nece to da kaze Razz )
ali ja nisam skroman... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Laughing Laughing Laughing

donijeo sam ti jednog medu ...kojeg koristim samo za moja srca...
i iznimno drage clanice ovog foruma... Razz
a ti si i jedno i drugo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Laughing Laughing Laughing



sad odo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2012 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitke i od mene! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> nocna morica - skorfijica - jedva nekako se popela na 58 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon