www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smrtna kazna
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2011 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djevojčicu je siovao i masakrirao monstrum od pedofila koji je izašao sa robije; drugog je dječaka isto tako i sličan takvom golog vezao za radijator...i recite mi vi, koji ste protiv smrtne kazne, da li su ti imbecili i ljudke kreature, frankeštajni zaslužili ponovo zatvor ili strijeljanje? Daj Bože, da među članovima koji su ovdje prisutni to nisu dočekali, ali mislim da njihova reakcija ne bi bila ništa drugačija od moje: ubiti skota! Jer, svi zaboravljamo jedno: život je ipak dar, čovjek se drži grčevito za malak i tanak konac života i za onu nadu da će kad tad biti pušten na slobodu. Smrću on nema ništa, ni nadu ni san o slobodi., smrću mu je oduzeta svaka šansa prekinuti jedan nevin ljudski život i roditelje zaviti u crno. A svaki posao krvnika je posao kao i svaki drugi, za to je plaćen, to radi, to je njegov poziv kao što mi imamo svoj. I čemu zatvaranje monstruoznih likova, davanje obroka, šetnji po dvorištu, salu za TV i ostale aktivnosti... Dajte molim vas, smaknite par takvih pa ćemo vidjeti koliko će ih se usuditi ponoviti takvo zlodjelo.
A onima koji misle da sam previše kategorična i zla svojim mišljenjem, zaista mogu reći da i jesam. Ne dao Bog da neko naudi mojim sestrićima na takav način, ja bih ga odrobijala, vjerujte, jer Zakon to sigurno neće riješiti.



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2012 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Djevojčicu je siovao i masakrirao monstrum od pedofila koji je izašao sa robije; drugog je dječaka isto tako i sličan takvom golog vezao za radijator...i recite mi vi, koji ste protiv smrtne kazne, da li su ti imbecili i ljudke kreature, frankeštajni zaslužili ponovo zatvor ili strijeljanje? Daj Bože, da među članovima koji su ovdje prisutni to nisu dočekali, ali mislim da njihova reakcija ne bi bila ništa drugačija od moje: ubiti skota! Jer, svi zaboravljamo jedno: život je ipak dar, čovjek se drži grčevito za malak i tanak konac života i za onu nadu da će kad tad biti pušten na slobodu. Smrću on nema ništa, ni nadu ni san o slobodi., smrću mu je oduzeta svaka šansa prekinuti jedan nevin ljudski život i roditelje zaviti u crno. A svaki posao krvnika je posao kao i svaki drugi, za to je plaćen, to radi, to je njegov poziv kao što mi imamo svoj. I čemu zatvaranje monstruoznih likova, davanje obroka, šetnji po dvorištu, salu za TV i ostale aktivnosti... Dajte molim vas, smaknite par takvih pa ćemo vidjeti koliko će ih se usuditi ponoviti takvo zlodjelo.
A onima koji misle da sam previše kategorična i zla svojim mišljenjem, zaista mogu reći da i jesam. Ne dao Bog da neko naudi mojim sestrićima na takav način, ja bih ga odrobijala, vjerujte, jer Zakon to sigurno neće riješiti.
Slažem se.Ja sam za pedofile da se uvede smrtna kazna..ali kad bi mi neki pao šaka,mučila bi gana sve moguće načine,mislim da bi ga seckala na komadiće na kraju..A da sam muško,ja bih "bandu" osnovala i lovila bih ih svuda..zna se kako bi završili..

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
vlada.kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 12 Maj 2012
Poruke: 1
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2012 4:43 pm    Naslov poruke: smrtna kazna Na vrh strane Na dno strane

smrtna kazna je inace ukinuta zbog toga sto se nepravda ne moze ispraviti, u slucaju da je okrivljen pogresan covek. Imate slucaj coveka u Americi koji je robijao 20 godina zbog navodnog ubistva supruge, da bi se DNK analizom utvrdilo da on nije ubica, i to posle 20 godina. Da je osudjen na smrtnu kaznu, i da je kazna izvrsena, stradao bi nevin covek.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2012 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
stradao bi nevin covek.


Da. U svakom ratu stradaju i nevini ljudi, djeca, žene, starci ... i za to malo ko odgovara. Nijedna nepravda prema tim civilnim žrtvama rata nije ispravljena, gotovo uvijek je teško ispraviti i inače bilo kakvu nepravdu, a kako sad postoji DNK analiza, komotno mogu da vrate smrtnu kaznu. I dalje sam za nju i dalje isto mislim i dalje je smrt za pojedine monstrume jedini ispravan Zakon. Uostalom, postoje zemlje koje je nisu ni ukidale. Fali li im šta, osim kojeg monstruma koji više nikad neće imati priliku to ponovo biti?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
ficovk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Mar 2007
Poruke: 9
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2012 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protiv!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2012 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ficovk je napisao/la sledeće:
Ja sam protiv!


Very Happy
Dobro. To je tvoj izbor i tvoje pravo, mada si mogao-la dodati i još koju riječ, odnoso iznijeti razloge takvog stava, čisto da pokrenemo diskusiju na ovu temu koja je uvijek na svoj način zanimljiva.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
vortington
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 28
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 29, 2013 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko nema pravo da oduzima drugome zivot, nisam za to, samo ostre kazne, smrt nikako.
 
filosofskibl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2015
Poruke: 13
Mesto: bl

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 21, 2015 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije naše da sudimo

_________________
www.filosofski.blogspot.com
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 05, 2015 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa...nisam ni znala koliko sam bila oštra na ovoj temi, a kako me dugo, dugo vremena nije bilo iskreno i potpuno svjesno i sa punom odgovornošću, bez stida, srama, grižnje savjesti, još uvijek sam za smrtnu kaznu, ali sad još sa većim nadanjem da će se napokon i to jednom desiti i da će se smrtna kazna jednom uvesti i ovdje, jer je toliko ljudi ... (pardon, ne ljudi),manijaka, kreatura i spodoba neljudskih da je to što su u zatvoru i jedu kruh sa naših leđa, tolika nebuloza i sramota i oni žive, ej...žive...pa to im je nagrada, život je blagoslov, a smrt je konačna, nema te, gotov si, ne možeš više ojaditi ničiju majku, povrijediti ničije dijete, silovati, razapeti, ubiti jer znaš da ćeš izaći kad tad pa imati još koju priliku. Dakako da sam za smrtnu kaznu i ne odstupam ni milimetar od toga. I mogla bih još o ovom, ali bojim se da bih izazvala masu drugih komentara, pa bi se oteglo u nedogled, ali kad samo počnem o tome, ne mogu da se zaustavim. Da, neka sam okrutna u svojim izjavama, s pravom sam, imam toliko argumenata i toliko primjera, da se nabrojati ne mogu. I prva bih javno glasala i rekla: JA jesam za smrtnu kaznu, makar bilo stotinu njih protiv.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 06, 2015 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da smrtna kazna ne rešava uzrok već posledcu a posledica se ne može nikako rešiti. Isto tako mislim da osoba koja može naneti drugome zlo u bilo kakvom obliku, i sama je nesrećna, jako nesrećna. Mislim da osoba koja nanosi bol jednom je isto tako doživela taj bol i možda ga čak smatra i prirodnim obrascem ponašanja. Kao nesrećno detinjstvo koje se nastavlja i u "zrelijim" godinama.
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2016 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda ne treba da postoji, ali onda treba da postoji doživotna samnica bez mogućnosti pomilovanja
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2016 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa dragi moji prijatelji sa foruma, evo mene i ponovo sa istim stavom, dakako, sve sam komentare pročitala i ne bih da se vraćam i pojašnjavam već rečeno, Naravno da svako ima pravo na vlastito mišljenje i odbranu, osudu i zaštitu, samo što ni nakon toliko vremena, a sada niti pogotovo ne odstupam od uvođenja smrtne kazne. Jer koliko vidim od priče, pojašnjavanja, obrazaca ponašanja, preko raznoraznih psiholoških profila i procjena...nije ništa bolje, samo je gore i gore, razuzdalo se brate na sve moguće strane, crne hronike se samo pune iz dana u dan, da te prosto uhvati muka i bijes šta se to radi. Smrt za ubice djece, pedofile, kakva samica, kakav zatvor, taj da jede kruh...ma smaknuti umobolnike pa da vidimo onda poslije toga da li će se crna hronika malo manje javljati. Vide da kazne nema, da se na slobodu radi ubojstva djeteta pusti neko za 3 godine...i ajmo...ubijaj kad ti niko ništa ne može. Ma ne stidim se, niti me peče grižnja savjest za bilo šta i bilo kad rečeno na ovoj temi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Smrtna kazna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  sledeća
Strana 46 od 47

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon