www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

najludje recenice iz domacih filmova!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 14, 2010 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Јебави вас квима увеђаји- Кад порастем бићу кенгур


Па шта, мене је покојни Гвозден чекићем тукао, па ми ништа није било-Ми нисмо анђели 3(Зоран Цвијановић)

Нисам ја лопов, ја сам је*ач-Ми нисмо анђели 2 (Никола Којо)


Алах се увалих-Црни Груја Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Mr. Green Mr. Green



_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
NapaljeniOdzacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 12:07 am    Naslov poruke: najludjeee Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je ustaj sine oci majkine dosla milicija da te vodi xaxa Very Happy munje...
ili sta mu je sad? sad mu nije nista ubio si ga kao zeca Very Happy xexexe


JA cu da budem sunckica po sredini Very Happy ili mozda deda sta to radis ma nista ja evo ovde video otvoreno pa tako malo svratio Very Happy munje , ili LAzo kako sam te ucio ? ako ostane sa mladicima ... napunicemo je glavicima Very Happy lepa sela lepo gore a ruzna ne gore ? jes vala Razz ili Posle zene da farbaju jaja ocel koja da ofarba moja oo ovaj onaj sto sam ga ja recnuo viljuskom da ga lepo cuvas i pazi kad vozis po dzombama razumes? BiiiiP ti moj razumes Very Happy ae jednom prc moje ... *ebiga , a razumes lutko Very Happy



[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
USA2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2010
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne mogu sve to zapamtiti ja cu reci babi da si ti umro
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njemu se ne isplati da izlazi iz groba...Ahahahaha... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahhahaaaaa,ja se sad sjetih rečenice legendarnog Petra Božovića iz "Čudo Neviđeno":
"Ovaj lud je*ote!" Mr. Green Mr. Green

ili "Je*eš li što baba?"-"Sram te bilo,đed ti na umoru..." Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Obrezanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 19
Mesto: ksfsdfga

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2012 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ja posteno ne volim americke filmove"..... "a koje volis majke ti, rumunske"

Sergej trifunovic "kad porastem bicu kengur"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> najludje recenice iz domacih filmova!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strana 21 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon