www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2009 4:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam prevaren ... vise puta ...
I sto pre shvatis da je u prirodi zene da bude ''verna'' iskljucivo u lakat ... lakse ces preboleti svaku sledecu ... Cool Cool



_________________
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam i necu da se pravim smeker, nije mi dugo bilo dobro..najgore kod te situacije sto ne znas sta da radis...samo boli i traje
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam nazalost, razocarao sam se i krenuo dalje
 
Dreamy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2011
Poruke: 14

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2011 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam rodjen da me se vara... a kako preboljavam to, e pa to samo ja znam Wink a zivot ide dalje, neee...

_________________
trenutak srece nije nesto maleno, on i postoji samo u kratkim trenucima!!!
 
Lovac8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2012
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 7:35 am    Naslov poruke: Re: Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli??? Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
DA li ste bili prevareni i kako ste to preboleli?A i kako obicno preboljevate raskide
Ovo pitanje mi se cesto mota po glavi samo sto nisam znao kako da ga postavim dok nisam video da ta tema postoji u zenskom odelu.PA me interesuje kako je to kod vas(nas)muskaracca.Koliko nas to pogadja i utice na nas.
JA sam do sada bio par puta prevaren i cak sam 1 devojku uhvatio u prevari.Al tad nista nisam ucinio.Samo sam produszio dalje ko da nista nisam vido.Sto se tice preboljevanja sve lakse to podnosim dok sam ranije hteo da crknem i totalno sam se povlacio u sebe.sada pustim dan 2 zeljka bebeka istresem se i nastavim dalje.Dakle da cuejm vas i vasa iskustva....
bio sam, podnio sam muski i to je to, nema cmoljenja, sve je to zivot
 
mlađan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Jul 2012
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2012 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je prevarila jedna devojka, barem koliko ja znam... a preboleo sam to vremenom, jer vreme leči sve... dobro ne baš sve...
 
FilipFilippo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2011
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2012 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postenije je da kaze da se zaljubila u drugog i ode, nego da vara
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon