www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U vezi sa nevinom
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexlicious07 je napisao/la sledeće:
Ako ne poznajete nijednu curu preko 17 a koja je nevina,razmislite u kakvom se drustvu krecete i gde gledate....
Nije tacno da je nevinost povezana sa sredinom i okruzenjem...to je cista glupost...


Procitaj sta si napisala.Dvaput.Sama pobijas svoju vlastitu tvrdnju u prvoj recenici kad kazes "u kakvom se drustvu krecete" a u drugoj recenici kazes da "nije nevinost povezana s okruzenjem" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto banovan? je napisao/la sledeće:
Alexlicious07 je napisao/la sledeće:
Ako ne poznajete nijednu curu preko 17 a koja je nevina,razmislite u kakvom se drustvu krecete i gde gledate....
Nije tacno da je nevinost povezana sa sredinom i okruzenjem...to je cista glupost...


Procitaj sta si napisala.Dvaput.Sama pobijas svoju vlastitu tvrdnju u prvoj recenici kad kazes "u kakvom se drustvu krecete" a u drugoj recenici kazes da "nije nevinost povezana s okruzenjem" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Da i mene si malo zbunila Idea Exclamation

_________________
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 20, 2008 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam uja shvatio tema je bila shta bi uradili????
Mozda je ovo prepotentno ali treba poshtovati svacije zelje,a ako ta devojka nakon nekog vremena misli(oseca) da ja nisam lik sa kojim bih mogla(zeljela) da vodi ljubav prvi put, u redu.
Samo je jednom prvi put, sve je ostalo drugi put..... Wink

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2010 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ta ti sto posto laze...da je nevina...zapetljala se u pricu...i sad ne zna jadno sta ce...
to mozda moze tebi da mulja...ili ti to ne znas da uradis kako treba...
il' se ja nisam uspio sresti s takvim curama...
ove koje su nevine bile...u neko nase vreme...nisam ih puno nagovarao...
a svaka je pricala da to zeli da uradi s jednim ...nece s desetoricom...
i normalno je da je prvi , prvi...ne moze biti nikako osmi...
no to svejedno ubrzo ne bude nikome vazno...
evo ja se mogu sjetiti svog gubitka nevinosti...ako sam ja ikad i bio nevin.. Mr. Green
ali ta osoba jednostavno...ma lice joj je u magli...ne sjecam se ni jedne reci a kamo li recenice, progovorene s njom...i tako to...pa ne vidim zasto bi se ona mene nesto kristalno jasno sjecala...bio sam joj kao i ona meni sredstvo za gubljenje nevinosti...
ako je to ta s kojom sam izgubio nevinost...valjda jeste...sta ja znam kad je to bilo...
znam da je bilo davno...
e tako ti skoro svaka cura, ima sredstvo za gubljenje nevinosti...

i nemoj da te "ljubavnici" nagovaraju da zenis curu koja misli da je nevina...
cuj ozenio bi curu s kojom nije spavao...ccc...svasta... Mr. Green


ja da sam imao takav problem ja bih samo njoj lepo rekao...
tj zamolio bih je da to obavimo...ako bi i dalje...nesto petljala...ostavio bih je...
jer pobogu, kakva je to ljubav, i kako me to voli...a ne da mi...gdje to ima...
ja svim curama koje sam volio...uvijek sam davao... i one su meni...
zato smo se i voljeli...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 19, 2010 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja parola je: Nema braka pre seksa! Mr. Green
Što bih se ženio nekom devojkom ako ne znam da li uživam u seksu s njom.

I još nešto: Nije važno da li je i koliko ih je ona imala pre tebe, tj. nije ni najvažnije to da se ''čuvala'' samo za tebe. Bitno je da u braku s tobom nema još nekog pored tebe. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2012 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
A zasto uopste mora da se provodi, zabavlja izlazi... i kakve to veze ima sa seksom?
Ja samo kazem, ako je devojka tako odlucila, ne znaci da ce se predomisliti posle ili da ce se pokajati. To je jednostavno njena odluka i ja to veoma cenim. I svaka cast svakoj takvoj devojci!


Slažem se. Ja sam izgubila nevinost u dvadesetoj godini i volim tog momka s kojim sam to uradila.
Posle njega nisam imala drugog.
I razmišljala sam o tome, da smo ostali zajedno, nikad mi na pamet ne bi palo da pomislim na to kakvi su drugi momci u krevetu.
I mogla bih da provedem čitav život s njim.
Ne jer je prvi momak s kojim sam spavala pa ga volim, već jer je prava osoba.

Htedoh reći da, ako je devojka izgubila nevinost i ostala sa tim momkom, ne mora da znači da će u jednom trenutku početi da se pita " kako to drugi rade ".
Naravno, zavisi od devojke do devojke.

Kad sam ja u pitanju, ne. On bi mi bio sasvim dovoljan do kraja života iako možda ne bih ni znala da su neki drugi bolji u krevetu, ipak je emocija važnija, seks može da se unapredi i poboljša, a ljudskost se ne uči i ne uvežbava.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
FilipFilippo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2011
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2012 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba sa nevinom devojkom tek tako. Ako si joj prvi, to onda njoj znaci a muskarcima je kao i svaka druga. Ne treba se upustati s losim mislima Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U vezi sa nevinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon