www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Samardzic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2012 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel znate mozda kako se zove zeljko zena???
cudno mi negde citam da se zove Maja,negde Lidija


 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2012 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sve njegove pesme,čovek ima šarma i harizmu i naravno dobar glas.Od njega mogu slušati sve pesme,super je!

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
mircestt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2014 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovog coveka prosto obozavam Very Happy Nema pesme koja mu nije odlicna, sarmantan, fin, dobar....ma, svaka mu cast Smile
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 24, 2014 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da slušam njegove hitove. Znam za njega od hitova Slutim I Sipajte mi još jedan viski. Lepo je bilo odrastati uz njegove pesme, I gledati njega kako postaje sve veći I bolji pevač
 
alexioll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 25
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja pesma mi je slutim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Zeljko Samardzic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon