www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta bi se dogodilo sa istoriskim licnostima u danasnje vreme
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 1:38 pm    Naslov poruke: Sta bi se dogodilo sa istoriskim licnostima u danasnje vreme Na vrh strane Na dno strane

Sta bi se dogodilo (sa) poznatim istorijskim i mitskim licnostima da su zivele u nase doba:


Aladin bi pokusao da protrlja sijalicu i ubila bi ga struja.

Milosu Obilicu bi se sudilo u Hagu zbog krsenja obicaja i pravila rata i za medjunarodni terorizam.

Sveti Georgije bi se nasao na meti drustava za zastitu zivotinja i verovatno bi bio dekanonizovan.

Filipu Visnjicu i Homeru bi se sudilo zbog kleveta i sirenja laznih vesti.

Mojsije bi bio optuzen za izazivanje opste opasnostii remecenja prirodne okoline zbog epizode sa razdvajanjem mora.

Cezar bi bio lustriran zbog neodgovorne politike na Rubikonu i osudjen zbog nezakonite kocke.

Seherezada bi imala svoj "Dzeri Springer Show".

Odisej bi se, vrativsi se kuci, suocio sa brakorazvodnom parnicom i ozbiljnom alimentacijom kao odstetom za neredovno ispunjavanje bracnih duznosti i prevaru.

Juda bi radio za DB.

Kraljevic Marko bi dobio trajnu zabranu na dozvolu za jahanje zbog pijanstva, kao i tuzbu zbog navodjenja zivotinja na alkoholizam i unistavanje putne infrastrukture.

Sizif bi nosio koznu motorku i pevao "it's only rock and roll but I like it".

Edip bi pronasao dobrog psihoanaliticara i izbegao krvavi incest.

Orfej bi se drogirao i izdavao albume za "Grand Prodaksn".

Arhimed bi imao jakuzi i bolelo bi ga za nauku

Sveti Ilija bi radio za EPS.

Kaligula bi bio predsednik skupstine.

Nostardamus bi imao agenciju za proricanje i sopstveni placeni termin na TV Pinku.

Tesla bi i dalje bio ispred svog vremena.

Diogen bi se odusevio kvalitetom modernih plasticnih buradi (i kamp kucica) i batalio potragu za covekom.

Dekart bi rekao "Mislim... Vidi, zanimljiv program na TV-u!".

Hipokrat bi imao privatnu kliniku, a medicinska zakletva bi pocinjala sa: "Lekar je duzan da pomogne bez obzira na vrstu viskija"

Filipides bi bio sampion u maratonu, a sponzor bi mu bila Nokia.

Nice bi tvrdio da je bog ziv da bi opet bio u suprotnosti sa javnim mnjenjem.

Frojd bi rekao: "Aman, ljudi - zezao sam se!".

Njegos bi bio predsednik Studentskog centra Beograda



_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahaha Vrh! Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:23 pm    Naslov poruke: Re: Sta bi se dogodilo sa istoriskim licnostima u danasnje v Na vrh strane Na dno strane

milannik1 je napisao/la sledeće:
Nostardamus bi imao agenciju za proricanje i sopstveni placeni termin na TV Pinku.




ovo me je urnisalo... hahahahahahahahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne mogu nishta da izdvojim...osim mozda Frojda... Laughing Laughing Laughing Laughing Ali stvarno, sve je xtra Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je fazon, ali mi je Nostradamus došao kao trešnja na vrh šlaga Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je hipokratova zakletva, i milos obilic medju najjacima... Mr. Green i za odiseja! Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da dodam i ja:
- Isak Njutn bi tužio vlasnika voćnjaka jer ga nije dovoljno obezbedio pa mu je plod sa njegove jabuke naneo lakše telesne povrede
- Hanibal bi isto dobio tužbu zbog okrutnosti prema životinjama i oduzeli bi mu slonove pre nego što bi ih i doveo na Alpe
- Prvi američki doseljenici bi prvo godinama čekali useljeničke vize, ali prvo bi morali da skupe veću sumu novca za iste (prvi doseljenici su bili siromasi)
- Ostrogoti i Vizigoti bi poveli parnicu oko toga ko ima pravo da registruje naziv "Goti"
- Prvi čovek koji je pronašao vatru bi smesta završio u zatvoru zbog izazivanja požara
- Žozefina, prva žena Napoleona Bonaparte bi tražila polovinu njegovog carstva u brakorazvodnoj parnici

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 26, 2008 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrh aaaaaaaahahah Smile svaka cast onome ko smislja ovo Very Happy

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 30, 2010 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam šta bih ni izdvojila ovdje, sve u kompletu je genijalno smjehotresno!!! Very Happy Još kada mašta radi pa sve to malo i zamisliš... Exclamation

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2011 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesla bi i dalje bio ispred svog vremena.

Dekart bi rekao "Mislim... Vidi, zanimljiv program na TV-u!".

AJOOOOJ Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
word
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2012 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Frojda mi je jedno od najsmesnijih.
 
Marija1912
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2018
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 24, 2019 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo me uvek nasmeje Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Sta bi se dogodilo sa istoriskim licnostima u danasnje vreme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon