www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto bas taj nick/avatar/potpis...?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2011 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avatar zato sto sam se skoro udala i zato sto je to bio najlepsi dan mog zivota.
Nick, Ivanka mi je ime a Maza nadimak.
Potpis : prvi je zato sto volim moju Nastasenjku a drugi je zato sto volim njega, vise od svega !
Embarassed


 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2011 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nick nisam ja stavila..došao mi je drug,kome nije radio adsl,i tražio neku pesmu i još nešto na com.Pošto je video,da nisam registrovana,pito me je šta da stavi..tad sam imala psa Cezara,pa sam rekla ,da stavi to ime..nisam ni slutila da ću ikad ići na forum..i sad me mnogi zezaju što muško ime,pa eto -zato!Rank sam stavila jerse ničeg trenutno pametnog nisam setila.A avatar volim da menjam,u zavisnosti kako se osećam trenutno,ili ako vidim neki koji mi se svidja....
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 30, 2011 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nick - vezan je za deminutiv mog nadimka; a "v" iza je početno slovo moga prezimena Very Happy Ma čisto da ne izmišljam tamo neki levi nick, koji nema veze ni sa čim Very Happy
Rank - zato što sam tatin zvrkić, a mamina frajlica Embarassed Laughing
Avatar - to je trenutno stanje(opušteno - bar mene na to asocira) Very Happy
Potpis - živa istina; nema ništa lepše od surove istine

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2011 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nick - eh, razmažena sam i živim kao kraljica, uvek imala sve što poželim bez imalo truda

Rank - pa jer imam dvoje dečice i treće na putu

Avatar - to stalno mjenjam

Potpis - dijamantsko srce, jer imam i ljubav svog života pored sebe i vredi i više od dijamanta
Wink
 
princeza za kajanje
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Nov 2008
Poruke: 1383

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2011 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad sam bila mladja strasno mi se svidjao stih iz Cecine pjesme Idi dok si mlad - 'od decaka napravis princa za kajanje' pa eto princeza za kajanje! Wink

_________________
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost; neka
tvoja sen i eho budu sve što seća.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2012 3:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avatar zato sto u neku ruku opisuje mene...tj moj karakter..je slican kao sparouvski karakter... Laughing
potpis je takav zato sto mene ne treba potpis... Rolling Eyes
kad ja nesto napisem znaju svi da sam ja napisao Confused
a nick..to je jedna moja greska koja me mogla skupo stajati... Confused
i bio sam ljut kad sam se prijavljivao na forum...i nisat pametnije mi nije moglo pasti napamet..ali je orginalan i prepoznatljiv...Confused na daleko se culo za njega... Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 12, 2015 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bez veze....to mi prvo palo na napamet za registraciju
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2016 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sićva je na šatrovačkom Vasić. Tadašnja logika je bila da bude nepoznato a prepoznatljivo, tj. da ne kažem otvoreno Vasić ali da neko ko razmišlja da može da me provali
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Zasto bas taj nick/avatar/potpis...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strana 17 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon