www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Tražim tekst ~ Domaća muzika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Domaći Lyrics ~
::  
Autor Poruka
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2012 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima tekst od pjesme Butterfly (Santa Ledena english version) koju pjeva Emilija Kokic?

Thx unaprijed!

Izvoli:

Santa ledena

Istina je sve sto si cuo o meni
u tijelu njezne zene zivi kamen ledeni
istina je sve sto o meni pricaju
iza mene slomljena srca ostaju

Ref.
Nisam ja santa ledena
nisam ja zena od kamena
morala sam srce sakriti
da se ne slomi
ja umirem od ljubavi
nisam ja santa ledena
nisam ja zena od kamena
morala sam srce sakriti
da ne vide svi
ja umirem od ljubavi

Istina je to da sam voljela
i sve do danas nisam ga preboljela
istina je da su poslije njega svi
jako skupo moju ljubav placali

Ref.

Morala sam srce sakriti
da ne vide svi
ja umirem od ljubavi



_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2012 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dulce92kad je deci dobro meni je jos bolje ja sam se mucio vi to ne morate deco moja mila samo jedno znajte nema prijatelja kao roditelja


Peva Mile Moravac - Nema prijatelja kao roditelja

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2012 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima tekst od pjesme Butterfly (Santa Ledena english version) koju pjeva Emilija Kokic?

Thx unaprijed!


Santa icy truth

Is all you've heard about me in the body gentle woman lives a stone cold truth is all that talk about me behind my broken heart remain

Ref.
santa I'm freezing I am a woman of stone had to hide the heart that is not broken I'm dying the love I'm santa ice

I am a woman of stone had to hide my heart not to see everyone I'm dying of love It's true that I loved , and to this day I have not gotten over it is true that after him all my love very dearly paid for

Ref. I had to hide the heart that not everyone sees I'm dying of love


Uzivajjjjjjjjjj........ Wink

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
Zvercica89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2012 12:58 am    Naslov poruke: Trazim pesmu Na vrh strane Na dno strane

bas zato sto se texta ni ne secam ne mogu nigde da je nadjem Sad

peva musko, onako srednje brza pesma,
jedino sta se secam od texta je 'al nocas mi je srce' (i sad ide neka rec tipa jeftino, taj neki fazon) ...
 
Luckyboy93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 03 Okt 2012
Poruke: 1
Mesto: Kolasin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2012 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav drustvo. Wink Nedavno sam cuo na radiju jednu pesmu, ali ne znam ni ko peva ni koji je naziv te pesme...znam da muskarac peva, i da je pesma verovatno starija (ako ne i starogradska, jer podseca na Zvonka Bogdana...onaj njegov fazon)... Imam par stihova, ako ce sta da znaci, a iskreno se nadam da bar neko zna tu pesmu. Smile

Sthovi idu ovako:

"Ne volim te duso vise,
i retko se setim svega,
uz vino mi teku dani,
a ti sada ljubi njega."

Hvala unapred, i izvinjavam se ako sam offtopic. Smile

_________________
LuCkYbOy
 
Framp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2012 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav drustvo, danas sam cuo na radiju ovu pesmu i nazalost upamtio sam samo mali dio refrena.. "dodji da smiris moje telo varljivo" i glas pevacice podseca na tinu ivanovic..

znam da nemam dovoljno veliki dio teksta, ali se nadam da ce neko od vas da prepozna o kojoj pesmi se radi..

pozz
 
minelica_slatkica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 4
Mesto: novi travnik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2013 8:15 pm    Naslov poruke: Pomoc oko pjesme Na vrh strane Na dno strane

Pjesma je nesto na fazom : Bio jednom jedan sao mao i hao nije znao sta da radi pa se zafrkao. Hip hop je verzija vise teksta neznam ali i ovo vjerovatno nije tacno ako nekom sta padne na pamet neka posta.

Hvala vam puno.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 04, 2013 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poruka je spojena sa odgovarajucom temom... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Domaći Lyrics ~ -> ~ Tražim tekst ~ Domaća muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon