www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

for mysty...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2012 11:04 pm    Naslov poruke: http://www.youtube.com/watch?v=MgUJsdxULcs Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Neki dan, bilo je to na dan kad je ovdje padala kiša ko luda, sjedim sa jaranima i pijemo kafu, i ovaj jedan me pita koliko ti sestara imaš.

Reko 4!

Ovaj ovako Shocked kako 4!!!!!!!!!
pa reko ljepo, majka rodila prije men dvije, i ja poslje našo sebi još dvije sestre. Eto jedna od njih, uz pomoč mog jarana, dobi ČAK svoj dio na ovom vašaru.


Ovako ti Žera i Tifa kažu
http://www.youtube.com/watch?v=MgUJsdxULcs




_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2012 12:44 pm    Naslov poruke: idemoooooooo... :razz: Na vrh strane Na dno strane

gdje li je ona moja malena.. Razz
nema je... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

moram joj neki "mamac" zabaciti.. Razz
mozda ce se sjetiti da nekome nedostaje...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad






a mozda i dodje da je malo naucim da plese salsu...Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

idemoooooooo... Razz




Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2012 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene kod tebe>.na kaficu i posetu..P.S.parfem je odličan,veruj mi.tj.toaletna voda..
Very Happy





Laughing Laughing

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2012 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Evo malo i tvoje kukili, samo da te podsjetim da te nikad ne zaboravljam i da mi je uvijek drago kada smo u isto vrijeme na sajtu, darove ne nosim, visok mi je datum! Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 27, 2012 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2013 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa draga sretan ti ročkas!!! Wink
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2013 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Хвала ти Тоницеееееее и овде!!! Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> for mysty... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon