www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grčki jezik
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo bih bilo tesko se nauciti ali lep jezik...samo kad cujem pesme su cool... Wink

 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grcki jezik mi se svidja ali mi se cini da je tesko da se nauci.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ugl grčki jezik zavoljela u radu sa Grcima, a tek tako slušati njih nije nimalo simpli. Tek poslije sam uzela pa krenula od početka i skužila da uopće nisam dobro učila. Kurs po kurs i eto sad znam baratati. I to možda svatko od nas ga bolje nauči nego njihova vlastita djeca koja jako ne vole učiti grčki.
 
fb_1500607919
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2013
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 12, 2013 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomoć; imam mali problem prilikom pisanja. Da li mi moze neko objasniti pravila pisanja slova i i e u rijeci; dakle znam perfektno da govorim i citam grki jezik ali imam problem jer ne znam zasto se i kada koje slovo u rijeci pise. Hvala!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 12, 2013 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fb_1500607919 je napisao/la sledeće:
Pomoć; imam mali problem prilikom pisanja. Da li mi moze neko objasniti pravila pisanja slova i i e u rijeci; dakle znam perfektno da govorim i citam grki jezik ali imam problem jer ne znam zasto se i kada koje slovo u rijeci pise. Hvala!


To ćeš morati da nabubaš za svaku reč posebno. Very Happy
Glas [i] se može napisati na pet načina: I, Y, H, OI i EI. Jedino ti ostaje da naučiš napamet (kao što smo učili za engleski).

Ako ti je za utehu, i Grcima je to problem. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Grčki jezik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon