www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji bi ste mobilni sebi uzeli
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
grevs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Mar 2013
Poruke: 2
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 16, 2013 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanima me koji je bolji telefon i9300 galaxy 3 ili iphone 5?

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 25, 2013 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu koji je bolji, nego koji ce vise tebi da koristi.

iPhone 5, bateriju ces da punis svaki dan ako samo koristis za razgovora, ako ces igrati malo igricu, lutati po netu, onda ces je sigurno puniti dva puta na dan. Posto sve sve aplikacije uzimaju preko iTunes, veoma su male sanse da pokupis neki virus, jer oni nece postaviti aplikaciju za skidanje/prodaju ako to vec sami nisu proverili.

Samsung koristi Android OS koji je pod Google (ispravite me ako gresim), i sve aplikacije koje zelis da ubacis u telefon ide preko 'Play Store' i ne kontrolise se toliko koliko na iTunes, tako da nekada stvarno ne znas sta instaliras, nego ides na rec drugih korisnika i samoga autora, ali zato ima doooosta 'free' tj. za dzabe aplikacije.
E sada sto se tice samog Galaxy 3 tel. ne bih ti znao reci mnogo jer ga nisam koristio, al' po velicini je dosta veci od iPhone 5.

Ako bih morao da biram izmedju ta dva telefona, onda bih ja licno uzeo Galaxy 3. Zasto? Zato sto jabuka u zadnja tri modela od 4 pa preko 4s i 5 nije napravila nikakvu ogromnu razliku, a i ne bih uzeo iz nekoga svog principa, jer se svi loze na tu istu jabuku.

Ako sam gde sta pogresio sa informacijama, bilo je ne namerno i neka me neko ispravi!

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Koji bi ste mobilni sebi uzeli Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon