www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sistem pada svakih deset dana
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2011 10:18 pm    Naslov poruke: Sistem pada svakih deset dana Na vrh strane Na dno strane

Ovako, pet meseci otkako sam kupila nov racunar sve je radilo extra. Proslog meseca su krenuli problemi. Kad god se konektujem na net posle dva min sve zablokira, usporeno radi, hard nonstop sija. I to stalno. Odnela sam ga u servis odmah, oni su mi ocistili od virusa (navodno) ponovo digli sistem, sve je radilo normalno i posle deset dana ista prica. ponovo ja odnesem komp i resim minimalno po netu da idem, samo skajp i nista vise. posle deset dana opet! Nakon toga resim sama da vratim sistem na zadnja dva dana. I tako je radilo opet tacno deset dana i ista stvar! Sad sam opet vratila sistem na zadnja dva dana. Sad opet radi.
Antivirus ne prijavljuje virus, Da napomenem, koristim Windows 7.
I jos sam primetila da kad pocne to da me zeza u taskbaru nema one zastavice za Centar aktivnosti. Update sam radila normalno, pa sam pokusavala i da ga ne radim, al opet isto.
Molim za pomoc!!!!!!! Vise ne znam sta da radim!!!
Da napomenem, sve normalno radi kad nije povezan na net.


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2011 12:45 am    Naslov poruke: Re: Sistem pada svakih deset dana Na vrh strane Na dno strane

Pokusaj skroz bez neta i vidi da li ce biti neka razlika.

Mada cisto sumnjam da je do racunara.
Ako si ga kupila pre 5 meseci onda imas jos 7 meseci garancije.

Prvo bi poceo sa zamenom hard diska.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2011 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da nije mozda problem sa driver-om za router/mreznu karticu?
Imao sam slican problem sa starim kompom, jer je modem bio mnogo mator i prestao da bude kompatibilan "odjednom", posle update-a, bez ikakvog upozorenja. Komp bi prvo nenormalno usporio da bi posle 5 minuta iskocio BSOD. Problem se verovatno desio posle update-a za Win, je l' da? Pretpostavljam da je sada vec kasno da probas da odradis Recovery, tako da je bih poceo sa zamenom driver-a, rucno. To u bar 50% servisa nikada ne urade kako treba, vec samo kazu da jesu.
Moze biti dosta stvari u pitanju tako da ne mogu garantovati da ce ovo resiti problem, al' ne moze skoditi Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2011 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
da nije mozda problem sa driver-om za router/mreznu karticu?
Imao sam slican problem sa starim kompom, jer je modem bio mnogo mator i prestao da bude kompatibilan "odjednom", posle update-a, bez ikakvog upozorenja. Komp bi prvo nenormalno usporio da bi posle 5 minuta iskocio BSOD. Problem se verovatno desio posle update-a za Win, je l' da? Pretpostavljam da je sada vec kasno da probas da odradis Recovery, tako da je bih poceo sa zamenom driver-a, rucno. To u bar 50% servisa nikada ne urade kako treba, vec samo kazu da jesu.
Moze biti dosta stvari u pitanju tako da ne mogu garantovati da ce ovo resiti problem, al' ne moze skoditi Wink

Koristim LAN za net, a ja imam poseban tip interneta, jer je kod mene fiksni telefon bezicni, to jest, na kuci imam antenu koja hvata signal za fiksni tel i za internet (vazdusna linija), zato mi je brzina adsl-a veoma mala (256kbs). Tako da imam jedan beli uredjaj u kome se povezuje i fiksni i internet, a drajver nemam da instaliram za to, to nikad nisam ni radila za net. Recovery sad radim uvek, i onda vratim na zadnja dva dana i radi opet deset dana i zablokira. A update zadnji put nisam ni htela da radim, da bih videla da li je do toga, ali nije.
Radio mi je komp 5 meseci normalno, cak i stari komp nikad nije pravio probleme. Samo od proslog meseca problem se javlja na tacno svakih deset dana, sto je meni najcudnije. Sutra je deseti dan, videcu da li ce se ponoviti slucaj.
 
lahaine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2012 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguca su samo 2 problema. Loša memorija ili nekompatibilnost kartice i nekjih drajvera u WINu
 
berkeMC_024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2013
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 07, 2013 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koja je konfiguracija?
procesor ram grafika...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Sistem pada svakih deset dana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon