www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa Zvučnom karticom (ulaz za mikrofon)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
fb_1737930289
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2012
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 30, 2013 9:55 pm    Naslov poruke: Problem sa Zvučnom karticom (ulaz za mikrofon) Na vrh strane Na dno strane

Dakle problem je sledeći:
bio sam kod drugara i njemu na kompjuteru su zvučnici spojeni na ulazu koji je predviđen za mikrofon (roze boje ulaz)
to nebi bio problem da od nedavno čovek nije poželeo da telefonira na skypu, kupio je kameru sa mikrofonom ali gde je kvaka?

kako spojiti zvučnike i mikrofon da rade u isto vreme kada je ulaz od mikrofona ustvari izlaz za zvučnike?

u pitanju je zvučna karta realtek ac 97
prostim rečima kako da promenim mesta ulazima da u zeleno ide zvučnik a u rozo mik. ? ? ?

bio bih mnogo zahvalan da ne dobijam odgovore tipa "kupi novu zvucnu" ili "novi windows"
hvala



_________________
berke (imam profil samo me sajt loguje sa fejsa) :/
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 03, 2013 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nema nazad nacrtan mikrofon?

Jesi li probao razne konekcije posto bi ih trebao imati tri nazad i verovatno dve napred?

Sta se desava ako ukljucis zvucnik u zeleno?

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 08, 2013 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ima instaliran negenerički driver od zvučne i da samo nije uključen autosensing.
Uz taj driver dolazi panel na kome je moguće mapirati izlaze/ulaze.

Panelu se može pristupiti duplim klikom na ikonicu u SysTray-u.

http://img.reaper-x.com/blogs/2012/02/realtek-hd-audio-manager-remapped.png

Klik na port koji treba da se remapira i otvori se prozor za izbor funkcije porta.

Tu negde ima i da se uključi autosensing, tako da sam driver prepoznaje šta je zabodeno gde.

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Problem sa Zvučnom karticom (ulaz za mikrofon) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon