www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
BokiDeeJay
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 25 Apr 2012
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2012 12:12 pm    Naslov poruke: Pomoc Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima,hteo bih samo da pitam kako da skinem album nekog domaceg izvodjaca,probao sam preko torrenta ali nema domacih[fade]
Hvala Smile


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2012 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odes u Download, izaberes kategoriju i izvodjaca i onda lepo fajl po fajl pocnes da skidas sve dok ne skines sve pesme jednog albuma.

Ovo nije torent-sajt, ovo je domaci portal.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jelica_ana_pop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Avg 2009
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2013 6:41 pm    Naslov poruke: Note Na vrh strane Na dno strane

Caoo svima..Imam jedno pitanje. Gde mogu da nabavim note za domacu muziku.? Trazila sam ih svuda po netu ali mi samo izlaze strana i klasicna. Malo teze znam da sviram akorde, a jako bih volela da sviram nesto nase .. Hvala unapred.. Very Happy Very Happy Very Happy
 
vortington
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 28
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 09, 2013 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bi neko mogao da mi rijesi dilemu. Smile Da li Baki B3 narodnjak, zabavnjak ili reper? Ima raznih pjesama, pa ne znam. Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Pomoc Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon