www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Igled sajta
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
SavkeSRB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 15 Mar 2013
Poruke: 1
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 19, 2013 11:40 pm    Naslov poruke: Igled sajta Na vrh strane Na dno strane

hteo bi prvo da vam se zahvalim za sve pesme koje sam skinuo a ima ih bas dosta Very Happy
Igled sajta bi mogao malo da se promeni da se osvezi sa nekim drugim bojama Smile da se uveca ovo gore gde pise portal,forum.... i da se malo prepakuje Smile


 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 16, 2013 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam to vec predlagao ali izgleda da oni koji su odgovorni ili ne posjecuju sajt ili ih nije briga. Ovom sajtu je potrebna velika promjena, ne evolucija izgleda vec revolucija. Prakticno da se sve pocne ispocetka s tim da se u prvi plan stavi funkcionalnost i preglednost. A baza podatak da ostane. Velika promjena je potrebna i na forumu.
 
slobodan-g
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 19 Mar 2015
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2015 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgled sajta je odlican

meni je i forum jako pregledan i lep
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Igled sajta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon