www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelim da umrem
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 17, 2013 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne govorim o ocenama, već o tom odnosu između roditelja i deteta. Po meni je potpuno neprirodno da se majka stidi što joj je dete konobar. Obično su deca bila ta koja su se stidela ako su im roditelji na nekim, takoreći, nižim položajima(spremačica, domar, fizikalac itd.), mada je po meni i to čista glupost. Čoveka ne određuje ni posao ni diploma, već njegovi stavovi, ponašanje, ali u velikoj meri na čoveka utiče i kućno vaspitanje. Utiče na to kakav će on na kraju postati.

A što se tiče ovog - Ja sam jedinac, al bi voleo da jos vise imam... - to je tipična pohlepa. I, zapravo, nikad ti neće biti dosta... Dok ne ostaneš bez ičega. Tebi zapravo fali život. Sve ostalo imaš. Treba da osetiš kako je to kad nemaš. Onda bi bio srećan i sa mrvicom od toga što imaš i ne bi tražio više.



_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Djordje020
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2013
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da neko zensko dajem primer, kaze da nece da radja, da se udaje, vecina bi je razumeli, a da kaze da ne zeli da studira, mali broj ljudi bi je razumeo. Svi bi joj pricali, kako bez faksa nema posla, kako ako se uda celog zivota ce bude robinja muzu itd. Iskreno i ako sam musko meni je od takvih prica muka, drustvo i drzava te svojom politikom tera na studije, iako to nije tvoja volja. Sto nije vreme pre 30 godine i vise, kada je studiranje bilo gubljenje vremena, tada studirali stvarno koji zeleli da postignu, da budu sudije, doktori, advokati, ekonomisti, za neke poslove je i osnovna skola bila dovoljna. Ako budem imao cerku usmeravacu je na put, da se uda sa 20 godine, da radja decu i bude dobra i zena i majka.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako već planiraš tako da je usmeravaš, onda joj nađi dobrog muža(da je ne maltretira ni fizički ni psihički) i da debljina njegovog novčanika može da zadovolji osnovne porodične potrebe. Usput, ako ona ima 20, ne bi bilo poželjno da to bude muškarac preko 35. Ili, još gore, da iza sebe već ima porodicu u sistemu raspada. Smile E, sad, ako uspeš da joj nađeš takvog u zemlji Srbiji, zaslužuješ titulu dobrog oca. Mada, tebe svakako niko neće okriviti i da ne uspeš da nađeš dobrog zeta, jer si muško. Jedina osoba koja će na*ebati u celoj priči je upravo ta ćerka. Cela priča bi bila ok, da nije spomenuta određena brojka. Zaista misliš da je žena sa 20 godina dovoljno psihički, emotivno i fizički zrela da rađa i bude dobra majka? Možda je taj sistem funkcionisao pre 30 godina... Danas - ne.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Djordje020
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2013
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gle vidi sta bi ja voleo. Da ona ima muza koji je jedinac, bogat, da ima neku firmu porodicni biznis, firma, radnja nebitno sta, bitno da je nesto privatno. Da on bude stariji od nje najvise 10 godina, a da ona u 20 godine se uda za njega, pa nek rodi dete sa 21 ili 22 godine, e posle toga ce biti i supruga i majka i snajka. Voleo bi da ona ima svekra i svekrvu, koje ce postovati, a koji ce joj biti od veliki pomoci. Jednostavno sa ponosom svakome cu kazem, moja cerka se dobro udala. To je sreca u zivotu, s tim da se sa tim deckom pre udaje zabavlja nekih 2-3 godine. Ne mora da ima svoj dinar i skolu, ali mora biti dobra supruga, dobra majka, dobra snajka i dobra cerka, to su osobine koje izuzetno cenim kod zena, vise nego da imaju svoj dinar i skolu! Naravno da nebi voleo da ima porodicu iza sebe, decu itd, jer u tom slucaju njegova imovina ce se deli, a ja bi voleo da tu imovinu uziva moja cerka, a moje unuce da bude naslednik cele te imovine!
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Very Happy Very Happy Pa, dušo moja, ko to još ne bi voleo? Svaki roditelj bi voleo da tako udomi svoju mezimicu. A da ne govorimo o isplaniranom životu. Laughing
No, budimo realni, gde to još ima? Zaista misliš da ćeš moći tako lako da upravljaš životom svog deteta? To što se tebi događa, redak je slučaj. Meni je neshvatljivo to povinovanje svako roditeljskom hiru. I ne očekuj da, ako si ti bio takav, da takva budu i tvoja deca. Very Happy

No, dobro, odosmo mi u budućnost. Sve u svemu, ono što mene sad zanima - imaš li ti i dalje te "želim da umrem" momente?
I da, koliko često izlaziš, ideš na neki basket, fudbal, družiš se uopšte?

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Djordje020
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2013
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ima to se tebi cini, jer ako postuje svekra svekrvu i muza, oni ce nju postovati pa sve mane koje ima, nece joj niko na nos nabijati, ali neka ih nekad uvredi, odmah ce neko od njih da kaze, ajde bre dosta kako te nije sramota hlebom te hranimo a ti tako? Ja to znam, zato i zelim da ona bude sve to, kako bi je svi cuvali i gutali njene mane, ako je lenja, ili ne zna da sprema, da to stave pod tepih jer bar postuje, rodila im je naslednika/naslednicu pa ostalo zanemaraju. Pa imam te momente naravno, stalno mi dolaze a ovako nigde ne idem, niti na basket, niti na fudbal, slabo se i druzim. Ako mi verujes izlazim sam u grad, i to samo petkom i subotom. Prepodne ucim, ja ucim na drugaciji nacin. Moj deda po ocu je pravnik, obrazovan covek sto meni iskreno smeta, al sta cu to mi je sto mi je. E, vidis ja sa njim ucim, on meni sve pomaze, zivi blizu mene i ja svako prepodne kod njega provodim i ucim, a popodne fejs, internet, ili odem do bake i deke sa majcine strane. Tako meni dani prolaze, slusam stare pesme narodne, o Moravi, o seno, o livadi, o vodenicama. Eto to su moje aktivnosti.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je, bre, tvoj problem. Gde su drugovi, gde su devojke? Pa i ja bih poželela da se ubijem da su mi glavne aktivnosti internet i učenje. Aman, zaman čoveče, nađi društvo, zaljubi se. Koliko ja znam, nije ispitni rok i imaš vremena do raspusta. Na more sa društvom! Pa mogu ja ovde tri dana da tupim o životu, ali džabe sve to ako ti život odbijaš.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Djordje020
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2013
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma u koju da se zaljubim, bio sam do skoro zaljubljen u jednu pesmu joj napisao, ona sa mnom nije htela ni na pice na izadje, pa me izbrisala iz prijatelja na fb. Sta ce mi takva? Ma koje drustvo, ja sad tek imam pravo drustvo na fakultetu, ovako nisam imao uopste pre toga, sem jednog decka kod koga idem, i koji kod mene dolazi, to je drug iz srednje. Ja more ne volim, imam traume od pre 10 godina, kada sam izgoreo bio od glave do pete i od tad imam averziju prema moru. Niko me ne razume, svi mi daju neke savete kod mene to sporo ide.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 18, 2013 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji si ti mrgud. Laughing Laughing Laughing
Dobro de! Pa ako te je jedna odbila, ne mora da znači da će te svaka odbiti. Izbrisala ga iz prijatelja na fejsu! Ma smak sveta! Very Happy Pa možda joj se jednostavno nisi dopao i to je to. To je sasvim normalno. Ne možemo svima da se dopadnemo. Very Happy Bilo bi glupo da ti svaki put uspe kod devojke. Ili bi bio Džoni Dep, recimo. Laughing Laughing Laughing
Šalim se ja malko.
Pa dobro, gde je to društvo kad je teško?

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Djordje020
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2013
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 19, 2013 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima nego nisu svi iz moj grad, imam ja drugove iz raznih delova Srbije, nego i oni mi govore da se menjam, ne znam ni ja dal mi misle dobro, ali ipak trebalo bi da misle. Ja volim dosta staru muziku da slusam pa im prosto smesno, pa kazu da mora se menjam.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 19, 2013 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Drugovi, kažeš? Ne bih rekla. Drugovi te prihvataju bez obzira na sve. Nema razloga da im bude smešno zato što slušaš drugu vrstu muzike.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Djordje020
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2013
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 19, 2013 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa prihvataju me, i sve mi ukazuju gde gresim. Samo ih nerviraju moji stavovi, imam lose misljenje o zenama koje imaju svoj dinar, a jedan drug se po tom pitanju sa mnom slaze, smatra da ta zena se previse pusti kontroli i da je previse slobodna. Sta da kazem, ja sam nezadovoljan svojim zivotom, isfrustriran i to je.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zelim da umrem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon