www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tražim naziv STRANE pesme ili izvođača...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2011 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Pogledaj da nije Morris - Because of U Wink


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2011 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ALEEX je napisao/la sledeće:
Stan SB - Let this go mozda je ova? Wink

Upravo ta. ^
Nasao sam je negde u Julu (kad je pocela da se pojavljuje na google-u), al' svakako hvala Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2012 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi ime pjesme i izvodjaca...frajer pjeva nešto baby.. to je jedina riječ koje se sjećam, al zapamtila sam da joj pjeva nešto u Tom smislu da je želi konačno vidjet uzivo, da više ne može izdržati da je voli putem tehnike.dakle pjesma je strana da mi ne bi netko bubnuo da je onaj mali pederko plavi
Smile

_________________
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2012 10:15 am    Naslov poruke: Milow - "Ayo Technology" Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Treba mi ime pjesme i izvodjaca...frajer pjeva nešto baby.. to je jedina riječ koje se sjećam, al zapamtila sam da joj pjeva nešto u Tom smislu da je želi konačno vidjet uzivo, da više ne može izdržati da je voli putem tehnike.dakle pjesma je strana da mi ne bi netko bubnuo da je onaj mali pederko plavi
Smile

Milow - "Ayo Technology"? Very Happy



_________________
 
bavario
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 10, 2013 10:32 am    Naslov poruke: bavario trazi Na vrh strane Na dno strane

Dali neko znau ime pesme ili koi je pjeva "a alime guzel alime" ?
Hvala!



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Tražim ~.]
 
sminkerica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 26, 2013 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=JUdcim9Hu4M

sa početka spota od 0:16 do 0:35 hitno jeeee, da li netko zna ?? Pozdrav
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 26, 2013 8:46 pm    Naslov poruke: "Crunchtime" Na vrh strane Na dno strane

sminkerica je napisao/la sledeće:
http://www.youtube.com/watch?v=JUdcim9Hu4M

sa početka spota od 0:16 do 0:35 hitno jeeee, da li netko zna ?? Pozdrav

"Crunchtime"



_________________
 
sminkerica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 29, 2013 4:50 pm    Naslov poruke: Re: "Crunchtime" Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
sminkerica je napisao/la sledeće:
http://www.youtube.com/watch?v=JUdcim9Hu4M

sa početka spota od 0:16 do 0:35 hitno jeeee, da li netko zna ?? Pozdrav

"Crunchtime"




Hvala mnogooooo. :*
 
John Doe84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2014 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovu pesmu pokusavam da nadjem oko godinu dana. Slucajno sam navatao delic u pozadini neke reklame na nekoj rendom radio stanici. Ako moze pomoc, bio biH zahvalan, naravno

https://soundcloud.com/constantine-17/voice00003
 
ivicasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2015
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2015 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima

Duze vremena trazim spot koji je isao kao odjavna spica na nedeljnom popodnevu JRT (ex YU)sa početka '90-ih, mislim iz Beogradskog studija.
Razlog potrage je neobican Smile

Radnja spota je isla nekako kao devojka na plazi menja kupace kostime pokusavajuci da skrene paznju zgodnog tipa koji je ignorise.
U spotu je masa devojaka neke su na rolerima ili skate-ovima uz to je isla super muzika ali mislim da uopste nije muzika sa tog spota, nego neka druga. . Na jednom forumu je neko spomenuo da je to pesma od Georga Harrisona "Got my mind set on you" ali mislim da nije to ta pesma.
U principu, bitan je video ospot.
Cak sam i pisao i rts-u ali bez odgovora Smile

Ako se iko seca,neka javi gde bi se to moglo skinuti ili sl.

Hvala unapred

Pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Tražim naziv STRANE pesme ili izvođača... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strana 36 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon