www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nvidia GeForce 8400gs gadan problem!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
fb_1737930289
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2012
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 13, 2013 11:39 am    Naslov poruke: Nvidia GeForce 8400gs gadan problem! Na vrh strane Na dno strane

imam pomenutu grafičku karticu a problem je sledeće prirode:
na windows 7 radi kao sat.
kada podignem windows xp sve ok radi dok ne spojim originalni drajver
za nju, nakon restarta meša boje i ništa se ne vidi jasno na ekranu, probao sam i najnoviji driver sa nvidia.com - ista priča.
da li zna neko o čemu se tu radi? kao i moguće rešenje
P.s: preskočite me s' pričom tipa "pa koristi sedmicu ako radi ok"
pitanje je kako da podesim da na xp-u radi
Unapred Hvala svima



_________________
berke (imam profil samo me sajt loguje sa fejsa) :/
 
fb_1737930289
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2012
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 15, 2013 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://s24.postimg.org/lixtzp0lx/Dscf026.jpg

_________________
berke (imam profil samo me sajt loguje sa fejsa) :/
 
sassrdj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 24, 2013 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da ti se pomesaju drajveri ili nisi skinuo dobre drajvere, idi na sajt proizvodjaca kartice stavi xp onda namesti 32bit ili 64, zavisi koji imas i skini
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Nvidia GeForce 8400gs gadan problem! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon