www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Priprema za polaganje medjunarodnih ispita iz engleskog?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
darker44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Sep 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 04, 2013 11:27 am    Naslov poruke: Priprema za polaganje medjunarodnih ispita iz engleskog? Na vrh strane Na dno strane

Caos svima,
Hteo sam da se prijavim za polaganje ispita iz engleskog jezika... Kapiram da ce mi kad tad zatrebati... Interesuje me da li je neko od vas vec polagao Toefl, Ielts, Bec? Ja se razmisljam sta bi od ovoga izabrao. Da li ste se sami spremali ili ste isli negde da vas spremaju?


 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam polagao ielts i bilo mi je ok. malo mi je bilo tesko da ucim stalno jer sam uporedno isao na posao. ali sam polozio. nisam mogao sam da se spremam, isao sam u privatnu skolu britanicca. bitno ti je da ucis svaki dan. a mozda je od ieltsa malo bolji toefl...
 
darker44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Sep 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 22, 2013 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek se razmisljam, cuo sam da je toefl sa skracenim vremenom trajanja. Pretpostavljam da cu otici u neku skolu pre nego da se sam spremam. Raspitacu se kod nekih skola, pa i tu britaniccu sto kazes cu da obidjem. Samo da polozim ne pitam sta kosta Smile
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 23, 2013 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

darker44 je napisao/la sledeće:
Jos uvek se razmisljam, cuo sam da je toefl sa skracenim vremenom trajanja. Pretpostavljam da cu otici u neku skolu pre nego da se sam spremam. Raspitacu se kod nekih skola, pa i tu britaniccu sto kazes cu da obidjem. Samo da polozim ne pitam sta kosta Smile


Ma sto se mene tice odaberi sta hoces raspitaj se ja ti govorim sta sam proverio. Ali generalno oni su i dosta poznati. ja sam kotirao prema renomeu. Srecno ti bilo! Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Priprema za polaganje medjunarodnih ispita iz engleskog? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon