www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Posao profesora u skoli Britanicca?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
slavica774
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 19 Sep 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 19, 2013 2:26 pm    Naslov poruke: Posao profesora u skoli Britanicca? Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima iskustva sa ovom skolom? Vidim da imaju konkurs, i zvali su me da dodjem pa ne znam kakvi su? Pliz pomagajte!

 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 21, 2013 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra je bila kod njih na nekoj obuci, rekla je da su dosta ozbiljni i stvarno sve joj je odgovaralo. Nije nazalost prihvatila jer nije uspela da nadje stan u gradu za neki jeftiniji novac. Inace ja sam isto imao iskustva sa njima ali ne u vidu posla. Super su! Pokusaj sta ima veze, pa ako ti se svidja prihvati.
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prihvataj bilo sta vidis da nema posla nigde.
 
slavica774
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 19 Sep 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 18, 2013 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam na testiranju i prihvatila sam sve o obuci tako da hvala vam na odgovorima. oni su ok, svi su prijatni i bas sam zadovoljna. pocela sam sa obukom nadam se da ce biti sve ok!Smile
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 21, 2013 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma rekao sam ti ja. Odlicna je to skola svakako, znam da je moja sestra toliko htela tamo da se zaposli. Svima nam je danima pricala o tome. Cestitam na poslu!
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 24, 2013 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam!!! sad u kafanu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Posao profesora u skoli Britanicca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon