www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^^Koga najviše cenite od moderatora Domaćeg.de?^^^
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2011 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najviše cenim i poštujem:Razie@Nosgoth,koji je prema svim članovima isti,i koji mi je dosta pomogao svojim savetima..osim toga,skoro svakom uspe naći pesmu,i vrlo je prijatan za saradnju..onda coco_bill,uvek spreman za salu i OK.prema svakom i Bojan _kralj,koji se voli zezati..Meni su oni najbolji i za respect su!

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2011 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skorpijicu, Anchi, Mayche i Nastu... Wink

Sve cetiri su moje virtuelne drugarice... Mr. Green
A ja sam uvijek bio pristrasan...jer to je sasvim normalno... Razz
I sta god i ko god da bude moderator - one ce meni uvjek biti najbolje i najdraze... Mr. Green Dok me ne banuju... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2011 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osim Raziel@Nosgoth,coco_billa,Bojana_kralja,moram spomenuti NenadaS,jer dobro pazi na rad sajta,i izadje rado u susret drugima,kad pogrese,il treba pomoc, ali tu su:anchi22,škorpijica,Misty,Ivankamaza,*Mayche*jer treba vremena i truda,za kucanje vesti,i sad vidim da ni njima nije lako..ne uvlacim se nikom,ali posto ne volim kuckasti (radije bi postavila 50.spotova,nego iskucala vesti) a prosli put ih nisam navela,jer mi neke nisu uzvratile poljubac..detinjasto,ali prelezavam eto te "dečje bolesti".Baraba jeOK,a ostale moderatore ne znam,ali verovatno nisu losi..Car Dusan Silni,je saljivdžija(napiso je u 1.postu -sakrite ovo od moje zene,a pisalo je da zene treba vise da piju..to me nasmejalo,i setim se toga uvek..
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Coco Billa jer je dobar covek, iskren prijatelj, super drug, moze da popije Very Happy
Cekamo te Nemanja i sledece godine na zurkama Wink
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2011 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi ...zato sto je vrednica i postavlja uvijek zanimljive vijesti..redovno osvjezava horoskop..
vodi sekciju - fotka mjeseca i redovno me obraduje gotivnim slikama na fotki dana...
na muzickim zeljama i ostalim stvarima kao i na mnogim forumskim pitanjima je aktivna
i jednostavno i sa lakocm odraduje svoj dio posla ...
..i pre svega je dobra i iskrena osoba...nije pateticna i sklona raznim licemjerstvima i malverzacijama ....
mislim da moze da bude ocit primijer kako treba da se ponasa i ophodi jedan moderator...na jednom ovakvom velikom forumu.. Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2012 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pffff pa koga nego....skorfijicu i anchi.... Razz Razz Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2012 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cenim Raziel@Nosgot-a,dobar je čovek prema svima,ne pravi razlike i odličan moderator.Coco_billa,oduvek mi je bio drag,sad ga lično poznajem,prijatelj mi je postao i u privatnom životu,pa mogu reći da je ,dobar i pravičan moderator.Škorpijicu volim kad vidim,jednostavno mi je draga.Ivankamaza i nastašenjka su OK,Saša što je moderator za sport,vidim da se trudi dosta,mada slabo tamo zalazim..slabo znam druge,a da- Makro se voli zezati,njega srećem u fotografiji meseca,ima obično lepe slike i mislim da je simpa i pozitivan lik. Very Happy

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2012 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skorpijicu..ona je jedini iskren i prafi drug moj Wink
i nisam nikad pozalio sto sam je ovako upoznao...dobro i predivno bice je Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 29, 2013 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto sam dugo bila ovde na sajtu,znam kako funkcioniše i kako rade mnogi moderatori..Napisala sam već jednom prilikom,ko mi je ovde drag..od super moderatora škorpijica mi je draga,mada nemam određen razlog - Ivankamaza je OK,sa njom nikad nisam imala bilo kakav nesporazum i hoće da pomogne kad je nešto zamolim i pitam..kao i nastašenjka,koju kad sam zamolila nekad nešto da ispravi,uradila je to,mada je slabo poznajem..Makro,mislim je je sasvim ok,mada nije često na sajtu,ne viđam ga,ali kad neki član nešto pita,umeša se da pomogne,ako je online..Sasha što piše sportsku rubriku je vredan moderator,jer vidim da stalno piše o sportu,redovno,trudi se,mada ga ne poznajem uopšte i ne idem na tu temu.Raziel@Nosgoth je po meni odličan moderator,objektivan,korektan,i prema svim članovima se jednako odnosi,poštujući pravila ..Odlično poznaje muziku,sa njim sam jedno vreme sarađivala dok je vodio i postavljao pesme..i sajt je imao svaku pesmu,za koju postoji i spot.Po meni je RAZIEL -najbolji moderator na ovom sajtu.Sve članove poštuje i gleda jednako.. To sam od prvog dana dolaska na forum i mislila - pre par godina - i sad isto tako mislim..fer,korektan,dobar čovek..mada ga ne poznajem lično...NenadS me je naučio nekim stvarima,koje nisam znala i pomogao,ispravljao kad pogrešim ,kad ga zamolim nešto.Hvala mu za to,ostaće mi u lepom sećanju svakako..a drugi moderatori,pa mogli bi malo više da se potrude..Ja ovo pišem otvoreno,ne plašim se ničega,mada znam,da svaki moderator dobro upamti što svaki član napiše..slobodno i Vi napišite,bez straha,šta Vam smeta.Vi ste srce ovog sajta.Ja sam se trudila da ispoštujem ovaj sajt, sve članove sajta,redovno postavljala spotove,umetnost - slike volim - mislim da sam dala dosta ovom sajtu kao član..sad ste Vi na redu..Pozdrav svima!

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Coco Bill i NenadS
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 22, 2013 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi su okej prema meni uvijek bili...
..sem koko bila....ne kazem da je los..samo se lose prema meni postavio...ali ja sam to zaboravio...
ipak ovo je samo forum....

ako bi nekoga izdvojio..a hocu... to su moje formske drugarice Razz
stavarno ih mnogo vojim i gotivim...i to one znaju Razz
i olko god negirala ili bilo sta..znam da sam i ja njima drag Razz Razz

skorfijica...anchi..mysty...majche...i nata je okej...

skorfijica je moje srce...anchi je moja dusa...a misti je moje srce maleno i moja dusa malena...
a majche moja prva forumska jubav... koja me sutnula Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

zezam se ja malko... niko mene nije ni sutnuo niti mi bilo sta ucino...znam i ja da sam svakakav i da budem i bRezobrazan...i da zezam i sve to stoji....ali nekako...sam vezan...nekom forumskom nitcu...
za pomenute osobe...i bilo je i nesuglasica i trzavica...ali to je sve ljudski...ljudi se ljute.. jedni na druge..
razocaravaju jedni druge..ali i prastaju i zaboravljaju..i tako..

to i jeste car ovoga foruma...i te osobe i jesu to...sto sam toliko dugo ovdje... Razz
uz neke jos drage osobe...da ne nabrajam... koje su mi x puta uljepsale tren..i znam da sam i ja njima Razz
ostale moderatore ni ne poznajem...toliko da bi ih komentarisao.... i maza je okej i smipaticna...iako s njom nisam nikad kontaktirao..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

i nata je lik i po... Razz

eto..ispovjedIo sam se Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2015 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Više manje sve.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ^^^Koga najviše cenite od moderatora Domaćeg.de?^^^ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon