www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako dozivljavate postove clanova domacih?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2011 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno ne citam,ali desi mi se nekad da predjem pogledom ,da vidim sta su neki pisali,ali vrlo retko..

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2011 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zanima me baš nešto što drugi pišu izuzev ako to tema ne zahteva. Gledam svoj posao i svoje postove da se ne bih ponavljala. Ponekad pređem pogledom, ako neko ima isto mišljenje kao i ja.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni sad kao ni prije, ne doživljavam ih lično, nastavljam čitati gotovo sve postove, naravno, postoje oni koji plijene pažnju i oni koji se ponavljaju iz teme u temu. Bitno je da se ne nerviram, nemam problema, a ako osjetim bilo kakvo opterećenje ili nerviranje, to je znak za odlazak.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2011 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

"obicno ne citam" ali pogled ode..na ovaj, pa na ovaj..evo samo jos ovaj...ali da citam...ma jok..gubljenje vremena Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

kako ih ja dozivljavam...hmmm dozivljavam ih kao recenice koje je neko napisao, kao inspiracija u tom nekom trenutku... Razz

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2011 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citam ...od ljudi koji su zanimljivi... Wink ali posto vecina zanimljivih pise samo po tracu...
citam njihove postove na nekim temama...na kojim ucestvujem...Mr. Green
Od par osoba citam sve sto napisu...a ti ljudi se mogu nabrojati na tri prsta jedne ruke... Neutral
a ostale, koje nekom greskom pocnem citati...
procitam prvi red....i preskrolam... narednih devet...pa opet jedan procitam...
i onda se disconektiran...Wink ja volim procitati nesto ludo i smijesno...zabavno... Neutral
Sta mene briga za neke tamo dubokoumne postove... Razz
Od nekih osoba nisam procitao nijedan post...jos od prosle godine....Neutral
no ko sam ja da sudim o drugima....nek vala pise svako sta hoce...
Ja sudim sebi...sta cu citati i sta cu pisati... Shocked
Jesam ovo dobro srocio........ Rolling Eyes Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I dalje jednako sa pažnjom pratim postove određenih ljudi na forumu i na bilo kojoj temi da su, volim čitati njihove misli, komentare, razmišljanja .. .ponekad me natjeraju da zamislim tu osobu u tom trenutku ... ali i dalje bez nervoze i uzrujavanja. Svako ima nešto za reći, svako od nas je drugačijeg shvatanja, i svako ima svoj izbor.
Samo ne volim vrijeđanja bilo koje vrste.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2011 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Dozivljavam ih ko svoje...100% ozbiljno Laughing ...dobro ne bash 100% ali too negde Laughing Laughing


eto kol'ko se stvari promeni za 4 godine, sad niko ne posti Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2011 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

И даље не лично, читам готово све, неки ме насмију, неки зачуде, некима не могу да не одам признање када и на обичном трачу кажу паметне ријечи око којих човјек може да се замисли и научи шта паметно,(такви људи и не треба да иду на филозофију и психологију) понекад ме неки људи фондом ријечи просто изненаде непријатно, али свако од нас је различит, немамо сви једнак капацитет мозга и фонд ријечи да би могли рећи оно што осјећамо у том тену, мада...све је већина овдје лаж и представљају себе у свијетлу у ком би жељели бит, али не могу, па исто тако поједини лијече своје фрустрације лијече на члановима домаћег....исто тако неко мисли и о мени, али и то ми је све свеједно, вјерујте. Особе које ме не занимају, прелетим само, понекад се и прекрстим оим што напишу, али све у свему ово и јесте виртуелни свијет и у њему можемо да радимо и пишемо што желимо све до момента док ружним и непримјерним ријечима не увриједимо некога ко вас ничим није такао. И зато постоје модератори, којима морам да замјерим овом приликом на одређеним пропустима код појединих чланова, јер они не смију бити они који су на страни људи који су им симпатични, већ реални ма о коме да је ријеч. Мислим да нисам једина која примјећује овакве ствари и упозорења којих је на почетку мог доласка било много више, смањују се и готово нестају.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2011 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
eto kol'ko se stvari promeni za 4 godine, sad niko ne posti


ih...danas bas svako posti...i ljudi koji ne razumiju niti znaju znacenje posta...
i sta on predstavlja u vjeri...nego eto zato sto to i drugi rade...od cega dobijem...stomacne tegobe...
ja sam to davno prestao...ako osjetim potrebu - ispostujem..ali to radim uglavnom na veliki petak...
tad uopste ne jedem....
...................................

prije sam ih mozda i dozivljavao...svakako..i cudio se...i radovao se...pa i nesto sam ponekad novo saznao...
ali sad...nakon ovih 17 mjeseci.. Shocked ne dozivljavam ih uopste... Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2012 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I dalje nikad lično, nikad previše da se zabrinem, tu sam jednako kao i prvog dana i to dovoljno govori, volim ovaj svoj virtuelni svijet, naravno, tu su i drae osobe i one manje drage...niko me ne dira, ne kačim se, izbjegavam ljude koji nemaju šta reći i sve dok mi ne stvara nervozu, bit ću tu i dalje. Postove čitam i pratim dok su interesantni i dok imaju šta da kažu, čemu da me nauče, saznam neke stvari koje do tad nisam znala i sasvim sam zadovoljna. Ali...da se opterećujem mnogo, to ne. Nisam toliko pala sa baglama.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2012 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina,retko kad pročitam,trebao bi mi ceo dan da čitam šta ljudi pišu..znači ako naletim slučajno,dok pišem post,pročitam predhodni koji..

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 07, 2013 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne citam ih
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako dozivljavate postove clanova domacih? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon