www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača..."
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 209, 210, 211, 212  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
alexandar grujic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2009
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala

 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 02, 2013 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alexandar grujic je napisao/la sledeće:
hvala

Nema na cemu. Cool

_________________
 
predictor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jun 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 27, 2013 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ko peva jednu pesmu koju sam nekoliko puta cuo na Pink music,secam se samo stihova "idem cista od tebe u novi zivot",tako nekako,cini mi se da je bila neka pevacica u crvenom,to je sve cega se secam.Ako neko zna neka mi napise izvodjaca i pesmu,jako mi treba!Pozdrav!
 
AleksandarPioneer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 01, 2013 4:00 pm    Naslov poruke: Pioneer zelje Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima,
na radiu sam cuo pjesmu tekst,samo sam refren zapamtio Very Happy :
Nemoj nemoj druze stari zaboravit lijepe stvari,s njom je lijepo s njom je slatko ali zato traje kratko.

Ne trazim da se pjesma postavi,samo me interesuje ko pjeva ili ime pjesme.
Hvala unaprijed.Aleksandar



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Fontane želja ~.]
 
misterbin87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Dec 2013
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 10, 2013 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki dan sam cuo jednu pesmu ,pa me zanima ko je peva i pravi naziv pesme,ovako ide tekst pesme koju sam cuo ''volecu te iako to ne smem deo si mi srca uzela idi s drugim pisma ce ti reci''?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 20, 2014 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda sam pisao o ovome negde. Tražim dve pesme

1.Duck Večeras izlazim u grad
2.Vuk Rosandić neka bude po tvom
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 20, 2014 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sicva je napisao/la sledeće:
Možda sam pisao o ovome negde. Tražim dve pesme

1.Duck Večeras izlazim u grad
2.Vuk Rosandić neka bude po tvom

Da, pisao si negde, ali je to uklonjeno jer nije bilo postavljeno na odgovarajucem mestu. Rolling Eyes

Za pesme kojima ne znas naziv ili izvodjaca ovo je prava tema, kao sto je slucaj sa prvom pesmom koju navodis, te bi valjalo da napises i vise teksta za nju, a rekao bih i da nisi sasvim siguran da je izvodjac bas pomenuta grupa. Idea Kada to saznas mozes pokusati u delu ~ Tražim ~, gde mozes upisati zelju u temi koju ces tamo sebi otvoriti, ostaviti adresu i neko od clanova, ako ima pesmu, sigurno ce ti je poslati. Wink To vazi za drugu pesmu koju si naveo, jer ona postoji bas sa tim nazivom i izvodjacem i siguran sam da ce ti je neko odmah proslediti nakon sto otvoris svoju temu i ostavis svoju elektronsku adresu. Smile

Toliko od mene za sada, pozdrav Sicva! Cool

_________________
 
nesa.g
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2008
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 01, 2014 8:22 pm    Naslov poruke: pozdrav Na vrh strane Na dno strane

zanimaju me nazvii pesama iz filma mi nismo andjeli..



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Tražim ~.]
 
fb_100002251645688
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 03, 2014 11:22 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Zdravo , da li bi mogli da mi pomognete. Ima jedna pesma koja se pustala ili se jos uvek pusta, ne znam, na Pink music kanalu.Ne znam kako ide pesma uopste ali znam spot. Devojka peva i ima jos 2 devojke valjda sa njom . One ulaze u lift potpuno sredjene i sve i kad izadju iz lifta one se nalaze u polju suncokreta. Posle ta devojka koja peva dovodi i nekog momka u suncokrete. Ako iko zna neka pomognee. Inace pesma je iz 2013, a ja sam je cula pred kraj godine. Hvalaa unapred Smile



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno u odgovarajucu temu.]
 
vuj1ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 06, 2014 5:10 pm    Naslov poruke: Re: :) Na vrh strane Na dno strane

fb_100002251645688 je napisao/la sledeće:
Zdravo , da li bi mogli da mi pomognete. Ima jedna pesma koja se pustala ili se jos uvek pusta, ne znam, na Pink music kanalu.Ne znam kako ide pesma uopste ali znam spot. Devojka peva i ima jos 2 devojke valjda sa njom . One ulaze u lift potpuno sredjene i sve i kad izadju iz lifta one se nalaze u polju suncokreta. Posle ta devojka koja peva dovodi i nekog momka u suncokrete. Ako iko zna neka pomognee. Inace pesma je iz 2013, a ja sam je cula pred kraj godine. Hvalaa unapred Smile



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno u odgovarajucu temu.]



Da li neko zna kako se zove ova pesma ?
Ja sam je juce cuo na pink music-u i nisam zapamtio naziv
Mislim da se devojka zove Danijela, mada nisam siguran..
Ima plavu kosu, veoma lepa, u spotu se pojavljuje neki nas bivsi maneken/teniser (izgledao mi je poznat od nekud) kada prolaze kroz neka polja suncokreta...
Ako neko zna- neka javi...
Gledao sam po idj-videos i nisu oni radili spot...
 
vuj1ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 06, 2014 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasao sam...
Za prethodnog korisnika i ostale ako im zatreba...
Sanja Dimitrijevic - La Fiesta


P.S.
Gde sam video plavu kosu, stvarno mi nije jasno...

Very Happy
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 07, 2014 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vuj1ca je napisao/la sledeće:
Nasao sam...
Za prethodnog korisnika i ostale ako im zatreba...
Sanja Dimitrijevic - La Fiesta


P.S.
Gde sam video plavu kosu, stvarno mi nije jasno...

Very Happy

Svaka cast, hvala ti sto si nam javio! Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> "Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača..." Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 209, 210, 211, 212  sledeća
Strana 210 od 212

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon