www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aladinova lampa...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Tajni identitet ~
::  
Autor Poruka
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 12, 2009 2:38 pm    Naslov poruke: Aladinova lampa... Na vrh strane Na dno strane

Okusajte se Wink

http://www.astrolook.com/aladin.shtml



_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ovo rekao cika Aladin

"Ako pobednik ne vidi porazenog, onda je to velika "kazna". Nije sustina u tome biti na pocasnom mestu, jer sa vrha najlakse se pada. A pad, moze bit i lom. "

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 07, 2009 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomislila sam na njega, moju ljubav, poželjela nešto i gle:

Sve je prolazno, jer vreme tece. Sve sto pocne mora i da se zavrsi. Da li je kraj jedne faze pocetak nove? Nemojte ziveti na "rusevinama proslosti".


Shocked Sad Sad
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolo srece se okrece, jer ono sto je bilo dole uskoro ce biti gore. Budite u pripravnosti i spremni na "novi pocetak" !
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Put koji Vam je unapred poznat i nije put. Ne pokusavajte da prenosite nesto sto je neprenosivo. Ne mozete uticati na druge, kao i na svet oko sebe ako Vam to nije dato.

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada dobro trosite novac koji nije Vas ili koji nemate u svom dzepu.
Krajnje je vreme da se trgnete i da shvatite, da nije sve u novcu ili u materijalnim stvarima.


Omg haha Mr. Green Ej kako on to zna? Mr. Green

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 24, 2009 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dovoljno je samo jedno zrno sibice, pa da se zapali celo selo ili grad. Morate biti veoma oprezni u svemu sto se desava, jer uvek ostaju "posledice".

da, baš tako... Rolling Eyes

_________________
~Duo de la muerte~
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 08, 2009 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da biste pravilno razumeli ono sto Vam se dogadja, vazno je da izadjete iz letargije i da se suocite sa istinama koje su tu ispred Vas. Pogledajte se u ogledalo istine.


Rolling Eyes
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 15, 2010 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predstoji Vam opasnost, stoga veliki oprez. Jer nije potrebno da pokrecete brdo, ako vec mozete da ga zaobidjete.
------------------------------------
Rolling Eyes
 
NECAtheCOOL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 02 Sep 2011
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2011 6:18 pm    Naslov poruke: Uff Na vrh strane Na dno strane

Nikako da sledite svoj put. Neprekidno se osvrcete za drugima i lako
menjate svoje misljenje, zbog toga se ponovo nalazite na pocetku.

znao sam da aladin zna svasta, ali ovo je mnogo. . . . [img]http://www. Domaci. De/images/smiles/eusa_clap. Gif[/img] [img]http://www. Domaci. De/images/smiles/eusa_clap. Gif[/img] [img]http://www. Domaci. De/images/smiles/eusa_clap. Gif[/img]

_________________
Potpis, hmmmm.... Zar je bitno Very Happy
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2014 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleli biste da neko drugi donosi odluke umesto Vas i da Vi u njima uzivate. Ipak, sve zavisi od toga koliko ste sposobni da delujete sugestivno na svoju okolinu. Mr. Green

_________________
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2014 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dovoljan je samo jedan kamičak, pa "da sruši carevu kočiju". Ništa nije toliko moćno ili veliko da za njega nema "leka", kao ni da se na njega ne moze uticati.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Tajni identitet ~ -> Aladinova lampa... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon