www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prolazno ili ???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
crnokosa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 10:38 pm    Naslov poruke: Prolazno ili ??? Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav, u posljednje vrijeme mi se desava da sam konstantno nervozna , dovoljno je da ustanem raspolozena ,momak me nazove on nervozan rijec po rijec nastane svadja,ja se pocnem tresti,od ljutnje bih plakala,ne osjecam se dobro.. Imam zelju da pobjegnem od svega da se odmorim, ponekad histerisem imam osjecaj kao da ni s kim ne mogu pricati. Npr vozim ,neko zeli da skrenem na neko mjesto u zadnjem trenutku ja to ne uradim momak plane,posvadjamo se,kasnije se izvine a u meni i dalje ostane neki cudan osjecaj potistenosti..Ne znam da li je problem u meni ili u njemu,ali ne osjecam se dobro u vlastitoj kozi.. Jednostavno kao da vise nemam snage ...nekad mi se cini kao da ludim,.,,,nemam povjerenja u ljude,prilikom svadje moja intonacija nije smirena kao prije nego odmah planem,posvadjam se... i sl ...Da li se neko nasao u slicnoj situaciji ? [size=18][/size] Rolling Eyes Question

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da.

Ja.

Citam li to tektonske potrese u vezi? Nekad takve stvari treba jednostavno prekinuti. Tek kad se dodirne dno moze se lakse plivati ka gore.



edit by skorpijica: ostatak nije bio za ovu temu Wink

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnokosa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Da.

Ja.

Citam li to tektonske potrese u vezi? Nekad takve stvari treba jednostavno prekinuti. Tek kad se dodirne dno moze se lakse plivati ka gore.



edit by skorpijica: ostatak nije bio za ovu temu Wink



Hmmm mozda samo odbijam vjerovati u to... dal je stvar u meni il vezi ..kontas ?? :S
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno sa drugim uvijek ima veze. Možda prosto osjećaš da je došlo vrijeme za promjene, a uslijed ustaljene navike to ne činiš. Tvoj post je, doduše, jako kratak da bi se stvari sagledale iz svakog ugla. Opisuješ stanje raspoloženja u njegovoj blizini. Ako je tako sa svim ljudima koji te okružuju, onda je samo do tebe i tako nećeš dugo biti u stanju funkcionisati, jer ćeš pući. Potraži u sebi razlog vlastitog nezadovoljstva, i nervoze i posmatraj kakva si u nekom drugom okruženju. Toliko toga može biti u pitanju, umor, posao, porodica...da je gotovo nemoguće dati prave savjete i biti pametan.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
crnokosa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2011 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Jedno sa drugim uvijek ima veze. Možda prosto osjećaš da je došlo vrijeme za promjene, a uslijed ustaljene navike to ne činiš. Tvoj post je, doduše, jako kratak da bi se stvari sagledale iz svakog ugla. Opisuješ stanje raspoloženja u njegovoj blizini. Ako je tako sa svim ljudima koji te okružuju, onda je samo do tebe i tako nećeš dugo biti u stanju funkcionisati, jer ćeš pući. Potraži u sebi razlog vlastitog nezadovoljstva, i nervoze i posmatraj kakva si u nekom drugom okruženju. Toliko toga može biti u pitanju, umor, posao, porodica...da je gotovo nemoguće dati prave savjete i biti pametan.


MA da,slazem se.. dalo bi se o tome sad raspravljati ... Smile u svakom slucaju hvala Smile
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2011 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dalo bi se raspravljati, naravno, samo koliko će to tebe natjerati da raspraviš sama sa sobom, to je upitno, jer se čovjek teško suočava sam sa sobom, u lavlje bi kandže lakše uletio, nego pogledao sebe u pravom svjetlu. Dakle, ovdje smo svi radi druženja, upoznavanja, razmjenjivanja riječi, iskustava, zeze, ali je poenta nakon svega da si u miru i načisto sam sa sobom. I tek tad ćeš biti i sa ostalim svijetom. Razmisli šta ti je dalje činiti i koji ćeš korak preduzeti da takvo stanje u kom si trenutno ne potraje i ne pretvori se u totalnu depresiju i nezadovoljstvo, a iz toga svega dolaze i mnogo gore stvari.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2011 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnokosa je l imas plave ili zelene oci..? ako imas ne sekiraj se... Wink
naci ces sebi uvijek lijepog i gotivnog momka... Wink
a ako te nesto gusi u vezi..trebas to da procepis ili da ga sutnes...
a ocigledno je da te on gusi , smara i tusi...nije on za tebe..ostavi ga... Rolling Eyes
ti sebi nadji nekog ko te nece zivcirati i skime ce ti biti lijepo... Mr. Green
ko ce te slusat, pazit i maziti... Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Lovac8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2012
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar seks i rijesit ce se..
 
oblanda005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2014
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jelo ili zdravije je ovaj savjet iznad

_________________
http://poruke.biz/durdendan-slavske-cestitke/
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prolazno ili ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon