www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomozimo ljudima pogodjenim poplavama
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2014 6:58 pm    Naslov poruke: Pomozimo ljudima pogodjenim poplavama Na vrh strane Na dno strane

Iz Srbije pošaljite prazan SMS na 1003 cena poruke je 100.dinara



Iz Crne Gore pošaljite prazan SMS na 14543 cena poruke je 1.euro



Iz Makedonije pošaljite SMS na 143400




I ličnim primerom a pre svega delom pomozimo ljudima u nevolji


 
DomaciGermany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Maj 2013
Poruke: 42

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 27, 2014 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao Sivca,

Svaka cast na incijativi.


u sustini, najbolje je pomoci ko moze u robi, ja sam poslao dosta robe i svaku sam oznacio H slovo da ko ne bi preprodao dalje, jer "nasi"politicari su pogani mnogo !
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2014 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sićva

Na svim forumima na kojima češće pišem otvorio sam tu temu. Napisao, i retwitovao nekoliko twitova, na instagramu (koji mi je kao i twitter javan profil-može svako i da mi vidi prijatelje, pisanja, i da mi bude prijatelj, za razliku od fejsbooka) postavio par slika na tu temu.
Na jednom drugom forumu (na kom u proseku imam oko 11. poruka dnevno) mi je avatar "pošaljite prazan SMS na 1003"

Mislim da i vi iz inostranstva, najmanje što možete da učinite za svoju zemlju je da POŠALJETE JEDAN PRAZAN SMS NA 1003
 
prete
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2014 5:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba im nastvit sa humanitarnom
 
forumaskolega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2014
Poruke: 24
Mesto: Berlin

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2015 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ko zna da li su vlasti ista uradile za svoje ljude ?

_________________
Srdacni pozdravi svima drugarima sa Domaci.de
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> Pomozimo ljudima pogodjenim poplavama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon