www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moze pomoccc?? Kako da pridjem jednoj devojci???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
StefanStyle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 24

Datum registracije: 01 Jul 2014
Poruke: 3
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2014 1:46 pm    Naslov poruke: Moze pomoccc?? Kako da pridjem jednoj devojci??? Na vrh strane Na dno strane

Hteo bih da pitam kako da pridjem jednoj devojci? U nju sam zaljubljen oko godinu ipo dana a jos uvek nemam hrabrosti da joj pridjem ://
Idem na razne zurke gde ide i ona, i kad probam da joj pridjem nikako ne mogu sve se neko drugi nadje do nje i zaprica je ://
Pokusao sam preko njene najbolje drugarice da joj kazem ali nisam uspeo jer ce ona da mi se smeje.
Ja treniram Judo. Samo jedan moj drug zna da sam zaljubljen u nju.
Idem sa njom od 5 razreda u odelenje a primetio sam od polovine 7 razreda da sam zaljublje u nju!

Voleo bih ako mozete da mi pomognete oko toga.

Hvala unapred!! Ako mozete napisite miii molim vasSSSss Smile



_________________
Smile
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2014 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragi StefanStyle Smile ,

Ovo što si napisao za nedostatak samopouzdanja kada su u pitanju prilaženja curicama pripisaću tvojim mladim i nevinim godinama...
Nemoj da te to obeshrabruje... Sve i da te ta cura odbije na neki način moraš da znaš i vjeruješ da će toga kroz život biti mnogooo,mnogo...i da to nije ništa strašno...Nisi ni prvi ni poslednji kojem bi se tako nešto dogodilo...u ostalom čitav život za takve stvari je pred tobom... Wink
S toga,kao starija i iskusnija (kad to kažem ne mislim pametnija) nego prosto mogu reći da imam više iskustva jer sam mama dva mala dječaka pa ću te s toga i posavjetovati...
Dakle dragi moj, glavu gore,samo smireno i opušteno,bez tenzije i ustezanja,slobodno,bez ikakve bojazni priđi curici koja ti se dopada i npr možeš da kažeš: "Imaš li minut za mene?" U koliko te u startu na takav normalan i kulturan način obraćanja odbije onda zaista nemaš tu šta da tražiš (divljakuše ti ne trebaju Very Happy ),i u tom slučaju jednostavno se osmjehneš i kažeš: "Ok,izvini...Ćao"... Ako ima išta u glavi ukapiraće Very Happy I naravno ako kaže da "ima taj minut za tebe" možeš da joj se obratiš na neki šaljiv način (čisto da opustiš situaciju) npr kao: "Pa lakše je doći do Obame nego do tebe... Laughing " Kažeš joj da ne želiš da je smaraš nego da prosto želiš da se bliže upoznate (pa za početak može druženje samo Wink nemoj baš odmah da navališ Laughing ) Znaš,mi žene volimo da se muškarci malo više trude oko nas Wink Počni sa njom priču o tome šta radi ovih dana, da li negdje izlazi...koliko ima vremena za izlaske? Probaj da nađeš neko zajedničko interesovanje pa kažeš: "E pa i ja isto to volim!"... "Ako budeš raspoložena možeš da me zoveš kad želiš...Da li imaš moj broj tel?" Nemoj da navaljuješ u smislu: "Daj mi tvoj br" nego prosto daš svoj i čekaš na njen poziv.
U koliko pak dobiješ njen broj nemoj da navališ da je smaraš sms-ovima i pozivima,čisto po nekad možeš da joj pošalješ: "Samo da te pozdravim...nadam se da si dobro..." i slično...
Vjerujem da u koliko je pametna i kulturna sigurno neće odbiti ovakav znak pažnje?

Eto...ja iskreno ne volim da držim lekcije i predavanja,ali se nadam da sam ti bar maaalko pomogla na neki način,ili bar ulila neku vrstu podrške Wink
U ostalom ovaj forum služi da se družimo i međusobno pomažemo Wink
Zato,samo naprijed,hrabro,nemaš od čega da se bojiš,a ni stidiš,držim ti palčeve i očekujem da mi se javiš ovim povodom Wink

Puno pozdrava šaljem!!!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2016 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budi hrabar. Spremi neku priču. Budi spreman u svakom momentu da je pozoveš da promenite lokaciju i da odete negde drugo.
Odbijtete-odbijete, ali ako te prihvati budi spreman na "Šta dalje "
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Moze pomoccc?? Kako da pridjem jednoj devojci??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon