www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 68, 69, 70  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2014 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao jeste pre par godina.i to smo bili u prolazu kao da skoknemo da se okupamo i nastavljamo dole prema krfu kad ono ja nagazila na jeza Mr. Green pa morali i kod doktora da svratimo i zadrzali se tu par dana.

jel volis da skupljas skoljke na plazi Smile ?


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2014 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam!!! To mi inače budi sjećanja na djetinjstvo...

Koliko često posjećuješ kozmetičarku?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 27, 2014 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne toliko cesto,uglavnom posto nemam fixno radno vreme njima ne odgovara tad kad ja mogu pa sam odustala Smile ,sad uglavnom sve sama radim ko kozmeticarka Mr. Green a odem kad se ukaze prilika.

Da li volis da ronis?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 27, 2014 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da obožavam!

Da li bolje skijaš ili plivaš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2014 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plivam,znam i da skijam ali ne bas sjajno

jel se druzis sa ljudima iz komsiluka?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2014 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa ponekim...ne sa svima

Šta najlakše može da te povrijedi od strane drugih ljudi?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2014 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim ona zlobna ogovaranja ako znas na sta mislim,iako se trudim da ne obracam paznju ume da me iznervira ponekad

Kad si se zadnji put vozila vozom Smile ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2014 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo daavno,davnooo...ni ne sjećam se više...Kad sam bila srednjoškolka...

Imaš li strah od vožnje avionom?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2014 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam

jel vise volis sama da organizujes svoje putovanje ili uplacujes cesce aranzman u nekoj agenciji?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2014 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obzirom da sam završila fakultet za turizam i imam iskustva u tom poslu sama sebi oragnizujem i planiram svako putovanje Smile

Kako najlakše zaustavljaš krvarenje prilikom povrede npr-posjekotina i sl?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2014 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicno zavijem prst ili malo pritisnem vatom ili necim,i cekam da prodje Smile

sta si zadnje poklonila drugarici/drugu?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2014 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumi Papuče

Šta nosiš od nakita?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 68, 69, 70  sledeća
Strana 62 od 70

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon